kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Määratud kriteeriumidele vastavaid tooteid ei leitud.

Kas otsite lahendust, mis annab teile sõidu ajal vabaduse? Oled väsinud telefoni käes hoidmisest? Või on ehk telefoni kasutamise eest määratud trahv röövinud teie illusioonid? Võib-olla loete neid sõnu isegi oma auto infosüsteemist. Kuigi see võib tunduda kahjutu, on autoõnnetused USAs alla 25-aastaste inimeste peamine surmapõhjus ja peaaegu pooled neist õnnetustest on tingitud tähelepanu hajutatud juhtimisest. Parim viis selle saatuse vältimiseks on osta telefonile autohoidik, et te ei oleks sõidu ajal häiritud. See hoidik aitab teil kasutada ka telefoni sisseehitatud navigatsiooni ja helistada vabakäigukõnesid.

Miks on auto telefonihoidja hea mõte?

Sellel on mitu põhjust. Esiteks hoiavad autokinnitused telefoni fikseeritud asendis, nii et te ei pea seda sõidu ajal alla vaatama ega sellega vaeva nägema. See on eriti oluline, kui kasutate telefoni GPS-navigatsiooniks või kui teil on vaja kiiresti vastata kõnele. Teiseks, autokinnitused aitavad vähendada õnnetusjuhtumi ohtu, kuna nad hoiavad telefoni silmist ja seega ka meelest väljas. Ja lõpuks on autohoidikutel tavaliselt kinnitused, mida saab kinnitada auto tuulutusavade või armatuurlaua külge, mis tähendab, et te ei pea muretsema, kuhu oma telefoni sõidu ajal panna.

Mida peaksite arvestama, kui ostate oma telefonile autohoidiku?
Enne autohoidja ostmist tuleb kaaluda mõningaid asju. Kõigepealt peate teadma, mis tüüpi telefon teil on ja kas see ühildub autohoidjaga, mille ostmist te kaalute. Näiteks mõned autohoidjad on mõeldud nutitelefonide jaoks, samas kui teistes saab hoida tahvelarvuteid, näiteks iPadi (allikas). Teiseks, veenduge, et teie auto armatuurlaud/ventilatsioonipind ei ole liiga väike, et autohoidja mahuks.

Meie tootevalikust leiate erinevaid hoidikuid, kuid neil kõigil on üks oluline ühine joon - nad on usaldusväärsed. Kinnitame teile, et meie kauplusest ostetud telefonihoidja on võrratu kvaliteediga, mis võimaldab teil oma telefoni turvaliselt autosse kinnitada. Korduv ümberpaigutamine või telefoni hoidvate klambrite sagedane kasutamine ei ole probleemiks! Meie tooted peavad vastu aastatepikkusele intensiivsele kasutamisele ja meie kliendid hindavad neid kõrgelt.

Vaadake meie valikut juba täna ja tehke kingitus, mis jääb teile kauaks ajaks meelde!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl