kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16

Meist

Zenwire on Poola kaubamärk, mis on spetsialiseerunud elektroonikatoodete müügile. Meie peamine tootekategooria on  USB-C adapterid ja jaoturid ning GSM-tarvikud. Meie portfell täieneb pidevalt ning juurutame uusi uuenduslikke tooteid ja lahendusi, et rahuldada oma nõudlikke kliente.

Meie pakutavaid tooteid iseloomustab eelkõige kõrge töökvaliteet taskukohaste hindadega. Suhted klientidega on meie jaoks väga väärtuslikud, seetõttu püüame igas tellimuse etapis pakkuda kõrgeimat teeninduskvaliteeti.

Zenwire.eu on meie ametlik veebisait, kust saate Zenwire tooteid otse osta . Võite loota kiirele tellimuse töötlemisele 24 tunni jooksul ja tõhusale müügijärgsele teenindusele. Pakume kõrgeimat teenust tehingu igas etapis.

Küsimuste korral anname alati hea meelega nõu ja aitame! :)

Oleme avatud koostööks teiste äriüksustega. Kui soovite meie tooteid müüa, võtke meiega ühendust. Pakume atraktiivseid hinnatingimusi ja tuge.

Oleme innukad tegema koostööd ajakirjanike, blogijate, Youtuberite ja tehnoloogiatööstuse mõjutajatega! Kui sul on oma meedia, siis võta meiega ühendust, esitle oma profiil ja koos mõtleme välja, kuidas saaksime üksteist toetada :).

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl