kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16

USB-C 16in1 Display Link dokkimisjaam 2x HDMI 4K + 2x Display Port 4K / 3x USB 3.0 gen2 / 2x USB-C gen2 / 2x USB-C gen2 / micro SD TF / 2x mini Jack / Gigabit Ethernet RJ-45 1000 Mbps Power Delivery Macbook M1 M2 Windowsile Zenwire DS932

38e29834e702c8256b15f973d05cb33b
 • Allahindlus
Kättesaadavus: Kiirustage! Viimased tükid saadaval!
Välja antud: Kup do 14:00 - otrzymaj paczkę w następnym dniu roboczym!
kohaletoimetamine: Hind ei sisalda võimalikke maksekulusid Kontrollige kohaletoimetamise viise
Hind: 299,24 € 314,99 € 299.24
Madalaim hind 30 päeva jooksul enne kampaania algust: 314,99 € If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
summad tk.
 • Osta ja saa 1 190 demonstreerida ÜHISKOND.
 • Vahetage need toodete ja tulevaste ostude allahindluste vastu [?]
product-return

Sujuv tagasipöördumine Eesti punkti

box-orange

Tarneaeg 2-5 tööpäeva [?]

star

Ostke enesekindlalt. Me hoolitseme teie õiguste eest.

express-delivery

Saate oma saadetise jälgimiseks jälgimisnumbri.

calendar

Tagastamisperiood on kuni 14 päeva

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed

toote hindamine
Pakkuja: Zenwire
Tootekood/SKU: 9090900

kirjeldus

DOKKIMISJAAMA KUVALINGI HUB USB-C ADAPTER 16W1 ZENWIRE PORTIDEGA: 2X HDMI 4K@60HZ JA 2X DISPLAY PORT 5K@60HZ, 2X USB 3.0 + 3X USB 3.1, SD JA MICRO SD (MAX 2 TB), MINI- JA MINIPISU (PEATELEFONID) MIKROFON), GIGABIT ETHERNET RJ-45 1000 MBPS, USB-C ANDMEEDASTUS, USB-C TOITEANDMETE 60 W KIIRLAADIMINE

✅ Kas olete väsinud otsimast oma Macbookile USB-C-jaoturit, mis ühilduks M1/M2 protsessoriga ja toetaks mitut HDMI-monitori laiendus- ja peegeldamisrežiimis? Meil on teile lahendus. Zenwire Display Linki dokkimisjaam.

 • Display Linki standardi tugi, võimalus töötada korraga kuni kolme monitoriga - dokkimisjaamal on sisseehitatud lisakiip, mis pärast Display Link tarkvara installimist võimaldab teil Extendis kasutada mitut lisamonitori Režiim või peegelrežiim, isegi Macbook M1 ja M2 ning Windowsi, Androidi ja muude puhul. Saate saada kuni 1 x 5K@60Hz või 2x 4K@60Hz.
 • Display Link võimaldab teil edastada heli- ja videosignaale isegi tavalise USB 3.0 või USB-C pordi kaudu, millel on 3.1 või 3.0 tugi, ilma Display Porti toeta. Tänu sellele saate kasutada kuni 3 monitori (1 teie sülearvuti + kaks välist monitori, mõlemad laiendavad ja peegeldavad).
 • 2x HDMI 4K@60Hz – üks vähestest turul saadaolevatest adapteritest, mis võimaldab ühendada kuni 2x HDMI-monitori üheaegselt nii laiendus- kui ka peegeldamisrežiimis.
 • 2x Display Port 5K@60Hz – üks vähestest turul saadaolevatest adapteritest, mis võimaldab ühendada kuni 2x monitori üheaegselt kuvapordiga nii laiendus- kui ka peegeldamisrežiimis. Kahe monitori ühendamisel töötavad need kuni 4K@60Hz ja ühe 5K@60Hz.
 • Dokkimisjaamal on koguni 16 pistikut. See võimaldab erakordset mitmekülgsust.
 • USB-C Power Delivery 60w kiirlaadimine – võimaldab laadida oma MacBooki ja kasutada jaoturit samaaegselt ning pakub lisatoidet nt välistele draividele,
 • Gigabit Ethernet RJ-45 1000 Mbps – tagab kiire andmeedastuse kiirusel kuni 1000 Mbps
 • 3 USB-pistikut. 3x USB 3.1 – ülikõrge edastuskiirus kuni 10 GB/s koos tagasiühilduvusega madalamate standarditega USB-pistikutega, nagu USB 2.0 ja USB 3.0.
 • Toetus SD- ja mikro-SD-kaartidele kuni 2TB
 • Materjalide kõrge kvaliteet. Alumiiniumist korpus.
 • Ühildub Macbook M1 ja M2 ning muudega! Ka 2x HDMI all laiendatud režiimis.
 • Komplekti kuuluv lisatoiteallikas tagab piisava toite dokkimisjaamaga ühendatud välisseadmetele.

Uusim mudel, kõige arenenum versioon.

ZENWIRE DISPLAYLINKI 16-ÜHES DOKKIMISJAAM. SUURENDAGE OMA SÜLEARVUTI VÕI MACBOOKI MITMEKÜLGSUST, TOOTLIKKUST JA VÕIMALUSI. VÕIMALUS TOETADA KORRAGA KUNI KOLME MONITORI.

Zenwire'i adapter võimaldab ühendada kuni kolm monitori korraga, võimaldades teil kuvada igal neist eraldi või sama sisu . See toetab paljusid koostöörežiime pilti edastavate seadmetega, sealhulgas:

 1. ✅Peegelrežiim – sülearvuti ekraani paljundamine välisseadmes. Igal monitoril sama sisu.
 2. ✅ Laiendatud režiim – välise ekraani kasutamine täiendava töölauana, millele saab paigutada lisasisu. Display Linki toega saate seda funktsiooni kasutada ka Macbook M1 ja M2 puhul. Kõigil kolmel monitoril saate kuvada erinevat sisu.

saate seda seadet vastavalt oma vajadustele konfigureerida mitmel viisil.

Kasutage selle funktsiooni abil oma seadmeid tõhusamalt.

MIDA ME MÕTLEME, KUI ÜTLEME, ET MONITOR TOETAB KUNI KOLME MONITORI SAMAAEGSET ÜHENDAMIST?

Süsteem, kus sülearvutiga on ühendatud kaks välist monitori ja kolmas ekraan on pilt sülearvutist, millega on ühendatud dokkimisjaam.

ZENWIRE 16W1 DISPLAY LINK USB-C ADAPTERIL ON JÄRGMISED ÜHENDUSED:

 1. ✅ RJ-45  Gigabit Ethernet 1000 Mbps – pakkuge ülikiiret Internetti ja kasutage seda ilma viivituste, viivituste ja WiFi katkestusteta.
 2. ✅ 2x HDMI 4K@60Hz – võimalus ühendada kuni kaks monitori korraga pikendamise ja peegeldamise režiimis ka Macbook M1 ja M2 puhul: 2x 4K@60Hz. Dokk on ka tagasiühilduv madalama eraldusvõimega.
 3. ✅ 2x Display Port 1x 5K@60Hz või 2x 4K@60Hz – võimalus ühendada kuni kaks monitori korraga pikendamise ja peegeldamise režiimis ka Macbook M1 ja M2 puhul: 1x (üks monitor) 5K@60Hz või 2x (kaks monitori) 4K @ 60Hz. Dokk on ka tagasiühilduv madalama eraldusvõimega.
 4. ✅ 3 USB 3.1 gen 2 pistikut, mis ühilduvad ka USB 3.0 + 2x USB 2.0-ga. Ülekandmine kuni 10 GB/s.
 5. ✅ 2x USB-C andmeedastus USB 3.1 – lisaseadmete, näiteks välise draivi või mälupulga ühendamiseks.
 6. ✅ 1x USB-C pesa dokkimisjaama arvutiga ühendava kaabli ühendamiseks (kaablid jaama ühendamiseks arvutiga on kaasas).
 7. ✅ Pistikupesa 24V toiteallika ühendamiseks (toiteallikas on kaasas).
 8. ✅ 2x Mini Jack kõrvaklappide/kõlarite ja mikrofoni jaoks – ühenda kõrvaklapid, mikrofon või kõlarid nende pistikutega.
 9. ✅  Micro SD / TF kaardilugeja – ühildub SD 4.0 ja vanematega.
 10. ✅ Micro SD kaardilugeja , mis ühildub SD 4.0 ja vanematega.
 11. Toetage SD 4.0 madalamat versiooni.
 12. ✅ USB-C 3.1 / Thunderbolt 3.0 pistik –  võimaldab ühendada adapteri oma seadme USB-tüüpi C pessa.

16IN1 ZENWIRE DISPLAY LINK DOKKIMISJAAMA FUNKTSIOONID:

 • ✅ Uusimate tehnoloogiate tugi – kasutage adapterit, mis toetab uusimaid pistikustandardeid, näiteks: Display Link, HDMI 4K@60Hz, gigabit Ethernet 1000 Mbps, Power Delivery 60W
 • ✅ Display Link – uus turul, võimalus ühendada mitu monitori isegi siis, kui arvuti graafikakaart toetab ainult ühte. Lahendus, mis võimaldab üheaegselt ühendada kuni kolm monitori Macbook M1 ja M2-ga režiimis Extend ja Mirror. Lisaks saate tänu Display Linkile ühendada arvutiga kaks täiendavat monitori, isegi kui selle graafikakaart toetab ainult ühte.
 • ✅ Plug & Play –  adapter töötab kohe pärast sihtseadmega ühendamist. Display Linki täielikuks kasutamiseks peate tarkvara tootja veebisaidilt alla laadima.
 • ✅ Võimalus ühendada kuni kolm monitori korraga - kuni kaks monitori 4K@60Hz + üks monitor sülearvuti ekraaniks, millega ühendame dokkimisjaama.
 • ✅ Mitmekülgsus – töötab nii Apple Mac OS-iga kui ka Windowsi, Linuxi ja Androidiga seadmetes.
 • ✅ Ohutus –  adapter vastab CE- ja ROHS-standarditele, muutes selle teile ja keskkonnale ohutuks.
 • ✅ Modern Chip - sisseehitatud  kaitse ülekuumenemise eest.

ADAPTER TOETAB SAMSUNG DEXI JA HUAWEI LIHTNE PROJEKTSIOONI.

Ühendage nutitelefon adapteriga ja kasutage seda nagu arvutit tänu Samsung DEX-ile ja Huawei Easy Projectionile.

✅ DISPLAYLINK. SAAVUTAGE MAKSIMAALNE TOOTLIKKUS, TOETADES KORRAGA KUNI KOLME HDMI-MONITORI.

 • Eeldusel, et teie sülearvuti toetab Thunderbolt 3.0 või 4.0 või USB-C koos kuvapordi või alternatiivrežiimi toega ja toiteedastusega. Dokkimisjaam võimaldab kuvada sisu kolmel monitoril eraldusvõimega kuni 5K@60Hz ühe monitori ühendamisel või 2x 4K@60Hz teistel, kui kasutate mõlemat korraga. Display Linki adapter on ka tagasiühilduv madalama eraldusvõimega.
 • Kui teie sülearvutil pole ülalmainitud pistikuid, kuid sellel on USB 3.0 või USB-C USB 3.0 või USB 3.1 toega, saate siiski kasutada Display Linki dokkimisjaama ja ühendada kuni kaks välist monitori eraldusvõimega 4K@ 60 Hz sellele.
 • DisplayLink töötab operatsioonisüsteemides Mac Os, Windows 11, 10, 8.1, 8, Android ja Linux.

✅ SUURENDAGE OMA TOOTLIKKUST MACBOOK M1 M2 JA MUUGA, KASUTADES DISPLAY LINKIGA ZENWIRE'I DOKKI.

Tasub teada, et M1 ja M2 protsessoriga Macbookid võimaldavad pikendada režiimis ainult ühte lisamonitori. Paljude kasutajate jaoks võib see häirida ja kahjuks ei lahenda enamik turul saadaolevaid adaptereid seda probleemi, eriti kui tegemist on režiimi pikendamisega (igal lisaekraanil eraldi sisu). Selle probleemi lahenduseks on ekraanilingi toega Zenwire dokk , mis võimaldab kasutada mitut monitori korraga isegi vaatamata Macbookide praegustele piirangutele.

Zenwire 16-in-1 DisplayLinki doki abil saate kasutada kuni nelja monitori ja kuvada igal erinevat sisu ka Macbook M1 ja M2 puhul. Vabanege piirangutest.

ÜHILDUS SEADMETEGA:

 • ✅Apple  MacBook 12 (2015-2023), Pro 13, Pro 15 (2016-2023), Macbook Air (2018-2023), Macbook Pro 16 (2021-2023), iPad Pro USB C-pistikuga, ühildub protsessoritega Macbookidega M1, M1x ja M2 protsessoritega
 •  Kõik Windowsi arvutid ja sülearvutid, millel on süsteemi sobiv versioon ja USB-C pesa, millel on Thunderbolt 3.0 või 4.0 tugi või USB-C kuvaport koos toiteedastuse või Alt režiimi toega.
 •  Muud Linuxi ja Androidi seadmed, millel on USB-C pesa koos Thunderbolt 3.0 või 4.0 toega või USB-C kuvaport koos Power Delivery toega.

Ja paljud teised seadmed, mis on varustatud USB C-pordiga, mis toetab Display Porti või Thunderbolt 3.0 või Thunderbolt 4.0.

ÜHILDUVUS SÜSTEEMIDEGA:

 • ✅Windows 11, 10, 8, 7
 • ✅Apple Mac OS – toetab Display Linki kaudu Macbook M1 ja M2 laiendusrežiimi.
 • ✅Linux/Ubuntu
 • ✅Android

Adapter võib töötada ka USB-C pesaga nutitelefonide ja tahvelarvutitega.

SISSE MINIPUSTUDIGA AUDIOMAAILMA

Dokkimisjaamal on minipistikud kõrvaklappide ja kõlarite jaoks, mis tähendab ,  et saate ühendada muu hulgas:

 • ✅Mikrofon
 • ✅ Kõlarid
 • ✅ Mikrofoniga kõrvaklapid
 • ✅ ja teised

DISPLAYLINK ÜHENDAB MACBOOK M1 JA M2 NING TEISTEGA LAIENDUS- / ALTERNATIIVREŽIIMIS MITU EKRAANI.

 • Display Link tarkvara ja täiendava spetsiaalse kiibistiku olemasolu Zenwire dokkimisjaamas võimaldavad kasutada kuni kolme HDMI-monitori laiendusrežiimis korraga . Isegi Macbookides M1 ja M2 ning muudes versioonides.
 • Tänu Display Linki toele saate oma seadmes kasutada mitut lisamonitori, isegi kui selle graafikakaart toetab ainult ühte lisamonitori.
 • Display Link võimaldab ühendada arvutiga kuni kaks täiendavat monitori, isegi 3.0 või 3.1 toega USB 3.0 või USB-C pistikutega.
 • Saate Display Linki tarkvara tasuta alla laadida programmi pakkuja veebisaidilt synaptics.com jaotises Display Link. Paigaldamine on lihtne, kiire ja tasuta.

Display Link tarkvara on saadaval Mac OS-i, Windowsi, Androidi, Chrome OS-i ja Ubuntu jaoks.

NAUTIGE ZENWIRE USB-C DISPLAY LINK 16-IN-1 ADAPTERIT MÕNE LIHTSA SAMMUGA.

 1. Esmalt installige Display Linki tarkvara allalaaditav tarkvara veebisaidi synaptics.com jaotises Display Link. Selle tarkvara installimine on vajalik selle dokkimisjaama täieliku potentsiaali kasutamiseks.
 2. Ühendage USB-toitekaabel 5 V 2A toiteadapteriga (kaasas) jaoturi ja 24 V toiteadapteriga , mis on komplektis.
 3. Ühendage USB-C ja USB-C kaabel, mis ühendab arvuti jaoturi ja arvuti/sülearvuti/macbookiga (kaasas).
 4. Selle käivitamiseks vajutage jaoturi toitenuppu. Saate teada, kas jaotur on töökorras, kui jaoturi LED-tuli muutub siniseks.
 5. Ühendage seadmed ja kaablid jaoturiga, mida soovite kasutada, ja nautige selle tööd :).

Programmi paneelil Display Link saate konfigureerida monitoride kuvapaigutuse vastavalt oma hetkevajadustele.

ZENWIRE'I DOKKIMISJAAM, MIS TOETAB DISPLAY LINKI. MIKS TASUB VALIDA?

 • DisplayLinki kiip võimaldab ühendada kuni kolm monitori HDMI- või Display-pordi kaudu, võimaldades samal ajal kasutada neid laiendus- ja peegeldamisrežiimis isegi Macbook M1 ja M2 puhul. Teisisõnu saate igal monitoril kuvada erinevat sisu ning saata neile heli- ja videosignaale. Eeldusel, et me käsitleme sülearvuti ekraani ühe ekraanina.
 • Võimalus ühendada kaks või kolm monitori korraga, isegi kui arvuti graafikakaart võimaldab ühendada ainult ühe monitori.
 • Võimalus kasutada kahte täiendavat monitori isegi siis, kui ühendate doki tavalise USB 3.0 või USB-C 3.1 või 3.0 toega. Nii saate võimaluse ühendada kaks täiendavat monitori isegi siis, kui teie arvuti seda funktsiooni algselt ei toeta.
 • Koguni 16 pistiku olemasolu tagab suure mitmekülgsuse.
 • Kaabli kaudu ühendamise võimalus tagab dokkimisjaama mis tahes paigutuse töölauale või muule pinnale, et tagada sobivad ergonoomilised omadused ja esteetika.
 • Uusimate tehnoloogiate tugi tagab kasutamise kõrgeimal tasemel.
 • Toote kõrge kvaliteet.
 • MIKS ON SELLE TOOTE HIND KÕRGEM KUI PALJUDEL TEISTEL TURUL PAKUTAVATEL JAOTURITEL?

  See erinevus tuleneb eelkõige tehnoloogiast, millega see dokkimisjaam on varustatud. DisplayLinki tugi eeldab täiustatud elektroonika ja lisakomponentide kasutamist, mistõttu on sellise adapteri tootmiskulu mitu korda suurem. Praegu on see ainuke meetod, mis võimaldab Macbook M1 M2-ga ühendada mitu täiendavat monitori režiimis Extend. Lisaks saab tänu sellele dokkimisjaamale pilti edastada kasvõi tavalise USB 3.0 kaudu, mis pole samuti paljudes teistes adapterites võimalik. Toode on kvaliteetne, valmistatud parimatest tööstuses kasutatavatest materjalidest. Lisaks saate toiteallika, mis tagab piisava toite kõigile jaoturiga ühendatud seadmetele, et saaksite nautida dokkimisjaama ja sellega ühendatud välisseadmete stabiilset tööd.

  ZENWIRE 16IN1 DISPLAY LINK ADAPTERIGA SAATE:

  • ✅ USB-C Display Link 16in1 Zenwire dokkimisjaam
  • ✅ USB-C to USB-C kaabel arvuti ühendamiseks dokkimisjaamaga.
  • ✅ Täiendav USB-C kuni USB 3.0 kaabel dokkimisjaama ühendamiseks arvutiga USB 3.0 pordi kaudu.
  • ✅ 24V toide dokkimisjaamale
  • ✅ Maitsekas pakend
  • ✅  Kasutusjuhend

  AINULAADNE MOBIILSUS TÄNU KOMPAKTSELE MÕÕTMEELE:

  • Mõõdud: 205x77x23 mm (millimeetrit)
  • Kaal: 300g (g)
  • USB-C–USB-C kaabli pikkus: 82 cm
  • USB 2.0 kaabli pikkus 5V 2A toiteadapteriga: 120 cm
  • Värv: hõbedane (hõbe)

  Saatmine Hind ei sisalda võimalikke maksekulusid

  kohaletoimetamise staatus:
  Komplektis soodsam!
  kõrge
  Pood on eelvaaterežiimis
  Vaadake saidi täisversiooni
  Sklep internetowy Shoper.pl