kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Määratud kriteeriumidele vastavaid tooteid ei leitud.

Millal peaksite siis ostma kontaktivaba termomeetri?
Vastus sellele küsimusele sõltub teie vajadustest. Kontaktivaba infrapunatermomeeter on kõige täpsem termomeetritüüp, sest nad mõõdavad kehatemperatuuri ilma puudutuseta. Laste jaoks on need valutult ja kiiresti - mõõtmine võtab umbes 3 sekundit! Samuti ei nõua nad pikalt paigal seismist, erinevalt traditsioonilistest elavhõbeda- või alkoholiseadmetest, mis võivad olla ebamugavad. Seetõttu on see soovitatav lastega vanematele, eakatele inimestele, kes vajavad abi oma temperatuuri mõõtmisel, sportlastele, kelle tegevus võib põhjustada kuumastressi enne, kui seisund ilmneb, ja kõigile teistele, kes soovivad täpset ja kiiret mõõtmist.

Kuidas töötab infrapunatermomeeter?
Kontaktita infrapunatermomeetrid mõõdavad temperatuuri, tuvastades eseme poolt kiiratava soojuse koguse. Neil on lääts, mis fookustab ja koondab kiirgust, mida seejärel mõõdetakse ümbritseva kiirgusega võrreldes, et määrata kehatemperatuuri. Erinevalt kontaktseadmetest saab neid kasutada ebamugavates või keerulistes olukordades, kus last ei saa puudutada - näiteks kui ta magab.

Millised on muud eelised kontaktivaba infrapunatermomeetri kasutamisel?
Neid saab kasutada esemete temperatuuri mõõtmiseks, mis on kasulik toiduvalmistamisel või lemmikloomade palaviku diagnoosimisel. Mõne mudeli puhul on isegi lasersihikud, mis aitavad teil täpsemalt sihtida! Lisaks on need väga taskukohased võrreldes enamiku traditsiooniliste termomeetritega, millega on mõningaid probleeme.

Millise infrapunatermomeetri peaksin ostma?
See sõltub teie konkreetsetest vajadustest. Esimene samm on valida kontaktivabade ja kontaktseadmete vahel, sest nende funktsioonid erinevad oluliselt. Kui otsite termomeetrit nii esemete kui ka inimeste temperatuuri mõõtmiseks, soovite laia mõõtepiirkonnaga termomeetrit. Zenwire.eu leiate parimad kontaktivaba termomeetri seadmed turul!

Meie termomeetrid on sertifitseeritud meditsiiniseadmed, mida iseloomustab nende usaldusväärsus ja pikk kasutusiga. Nii et saavutage kvaliteet, mida teised kadestavad, ja tellige oma kontaktivaba termomeeter meilt juba täna! Kutsume teid üles tutvuma meie ülejäänud pakkumisega, mis teid kindlasti positiivselt üllatab. Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl