kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Muud adapterid - kaablid - adapterid ja keskused

Adapter Lightning HDMI FHD USB kaabel iPhone iPad Adapter Lightning HDMI FHD USB kaabel iPhone iPad
Pakkuja: Zenwire
Hind:

11,49 €

Regular price: 12,49 €

Lowest price: 12,49 €
tk.
Näita rohkem
  • Allahindlus
Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad
Pakkuja: Zenwire
Hind:

17,49 €

Regular price: 22,49 €

Lowest price: 20,00 €
tk.
Näita rohkem
  • Allahindlus

Kas otsite Gigabit Ethernet võrgukaarte, USB-C adaptereid, hubisid, adaptereid, muud tüüpi adaptereid, Mini Jack, valgustust?
Siis olete jõudnud õigesse kohta! Meie kauplus pakub teile laia valikut tooteid väga heade hindadega. Meie toodete kvaliteet on kõrge, mis eristab meid konkurentidest. Püüame pidevalt parandada oma kaupade kvaliteeti, mistõttu on meil üsna suur valik tooteid, sealhulgas kõige populaarsemad mudelid. Meie tarne on kiire, tõhus ja turvaline, mis võimaldab meil mitte ainult täita kõik teie soovid, vaid ka võita teie usaldus. Nagu näete, on palju eeliseid, mis aitavad teil teha õige valiku. Tagame oma toodete kõrge kvaliteedi. Me oleme kindlad selles, mida me pakume, seega proovige seda riskiga ja ilma kahetsuseta.

Kõik meie tooted on varustatud mitmesuguste turvaelementidega, mis kaitsevad teie andmeid, teie seadmeid ja ka teid. Kahtlastest allikatest ostetud tooted võivad teid materiaalsele kahjule, aga ka teie tervisele ohtu seada. See on tingitud sellest, et on olukordi, kus ebakvaliteetsete seadmete kasutamine põhjustab lühiseid, elektrilööke või teile oluliste andmete kadumist.

ZENWIRE.EU kaupluse pakutavad võrgukaardid tagavad parimad ülekandeparameetrid.
Zenwire'i võrgukaartide tehnilised parameetrid ei ole tühjad lubadused nagu konkurentide odavamate asendajate puhul. Meie võrgukaardid pakuvad parimat ühenduskiirust, stabiilsust ja usaldusväärsust. Kui kaart on ostetud, kestab see aastaid!

Meie arvutikeskus annab teile vabaduse tegutseda igas olukorras.
Laiendage oma USB-porti vajaliku arvu võrra, ühendage sobivaid väliseid seadmeid, ilma et kaotaksite ühenduse kvaliteeti. Miks see nii on? Sest Zenwire ei tee kompromisse kvaliteedis! Pakume teile ainult tipptasemel tooteid, mille ostmisest on teile pikka aega rõõmu.

USB-kaablid, Mini Jack adapterid, mida me oma klientidele pakume, on hämmastava kvaliteediga.
Millal sa seda tunned? Kõigepealt igapäevaste tegevuste ajal, näiteks failide üleslaadimisel arvutisse telefonist ja vastupidi või lemmikmuusika kuulamisel. Igaüks, kes hoolib kuulatava muusika kvaliteedist, on rõõmus kristallselge heli üle.

Pakume ka dokkimisjaamu, adaptereid Apple'i toodetel kasutatavatest populaarsetest sadamatest teistesse sadamatesse, USB-laiendajaid ja muid tooteid, mis võimaldavad teil muuta oma seadmed põhilistest seadmetest piiramatute võimalustega tõelisteks masinateks.

Tervitame teid Zenwire.eu maailmas - olete õiges kohas, et alustada muutusi!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl