kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

MILLISE PULSSOKSÜMEETRI, CE-SERTIFITSEERITUD SÕRME PULSSOKSÜMEETRI PEAKSIN VALIMA?
Vastuseks teie vajadustele pakume teile kvaliteetset sõrmepulssioksümeerija, et mõõta olulisi elutähtsaid näitajaid, nagu hapniku küllastumine ja pulsisagedus. Meie poest leiate sõrme pulssoksümeetri, mida vajate täpseks mõõtmiseks.

PULSSOKSÜMEETER, MILLEKS SEDA KASUTATAKSE?
Sõrmepulssoksümeeter võimaldab mõõta küllastust ja pulsisagedust, mis on eriti kasulik oluliste eluliste näitajate jälgimiseks, nt viirusinfektsiooni ajal. Meie poest leiate kvaliteetseid pulssoksümeetreid, mis teevad täpseid mõõtmisi. On oluline, et seda tüüpi seade oleks nõuetekohaselt kalibreeritud - ainult siis näitab see täpseid näitu vastavalt testitava isiku tervislikule seisundile.

SÕRME PULSSOKSÜMEETER KELLELE?
Sõrme pulsimõõtja on kasulik seade:

- pensionärid

- lapsed

- täiskasvanud

- töötajad,

teisisõnu, kõigile! Lisaturvalisuse tagamiseks tasub kasutada sellist seadet nagu sõrme pulssoksümeeter. Tänapäeval on tegemist seadmega, mis võimaldab vajaduse korral kiiret esmast diagnoosi kõigile kättesaadavaks teha. Selle kasutamine ei piirdu haiglate ja tervisekeskuste või arstide vastuvõtutubadega - teil võib olla oma isiklik seade, mida saate kasutada igal ajal. Selle väike suurus võimaldab teil seda kaasa võtta, kuhu iganes te ka ei läheksite.

MEDITSIINILINE SATURAATOR
Meditsiiniline saturaator sõrmes võimaldab teil mõõta oma vere küllastatuse taset, mis on hapniku küllastatuse tase teie veres. Seda tehakse lihtsal ja mitteinvasiivsel viisil, asetades saturaatori sõrme. Pärast mõningast ootamist saate mõõtmistulemuse. See seade on eriti kasulik eakatele ja igas vanuses haigetele inimestele. Küllastatus on üks kõige usaldusväärsemaid parameetreid, kui tegemist on tervisega. Pandeemia ajal on küllastusaparaadid muutunud üha populaarsemaks ja on nüüd üks kõige sagedamini ostetud seadmeid (pärast termomeetreid) koduseks kasutamiseks. Väärib märkimist, et küllastuse mõõtmine võib päästa elusid ja sageli määrab mõõtmise tulemus, kas kiirabi saadetakse patsiendi juurde.

Miks osta pulssoksümeetrit Zenwire.eu'st?
Sertifitseerimine - võtmesõna. Meie seadmed vastavad kehtivatele standarditele ja neil on asjakohased sertifikaadid, mis võimaldavad neid kasutada elutähtsate näitajate mõõtmise vahenditena. Neile küsimustele tasub tähelepanu pöörata, sest tänapäeval püüavad paljud ebaausad müüjad müüa oma klientidele kahtlase kvaliteediga pulssoksümeetreid, mis ei ole usaldusväärsed ja võivad põhjustada ohtu tervisele või isegi elule. Zenwire annab teile oma toodetele garantii - me teame, kui oluline on teie ja teie lähedaste turvalisus.

Kutsume teid üles tutvuma poe pakkumisega.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl