kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Määratud kriteeriumidele vastavaid tooteid ei leitud.

Liisingujärgsed sülearvutid on praegu turul väga populaarne arvutiseadmete ostmise vorm.
Selline lahendus võimaldab teil saada suure jõudlusega seadmeid suhteliselt väikese summa eest.

Alustuseks tasub määratleda mõiste "rendijärgne sülearvuti" Suurtes organisatsioonides töötab palju töötajaid ja nad kasutavad palju arvuteid. Hoolimata hinnaalandustest on harva tasuv osta nii suures koguses seadmeid, kuna tegemist on ühekordse kuluga.

Arvuteid saab liisida nagu autosidki. Neid liisitakse igakuiste osamaksetena, mis võimaldab ettevõttel jaotada kulud mitme väiksema makse peale. Liisinguperioodi lõpus tagastatakse seadmed liisinguandjale, nii et ettevõte ei pea maksma nende kõrvaldamise eest.

Liisingufirma müüb vanu arvuteid ettevõtetele, kes neid renoveerivad ja seejärel edasi müüvad, samal ajal kui ettevõte võtab moodsamaid seadmeid. Tippklassi sülearvutid müüakse tavaliselt liisingu lõppedes edasi ja kuna tegemist on tippseadmetega, võivad need uue omaniku juures veel aastaid toimida.

Liisingujärgne sülearvuti on fantastiline valik, kui otsite suure jõudlusega seadmeid, mis kestavad mitu aastat.
Me omandasime arvuti, mis oli praktiliselt kasutamata ja kogesime uue seadme hinna eest palju paremat jõudlust. Samuti on see tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele suurepäraselt valmistatud, mis muudab selle vastupidavaks ja funktsionaalseks paljudeks aastateks. Kui soovite rohkem teavet rendijärgsete sülearvutite kohta, külastage meie veebisaiti.

Meie rendijärgsete seadmete valikust leiate erinevaid sülearvutite kategooria tooteid. Oleme aastaid müünud rendijärgseid sülearvuteid ja meil on palju rahulolevaid kliente, kes on sellisest teenusest kasu saanud. Meil on laialdased kogemused rendijärgsete seadmete müümisel. Kui klõpsate sülearvutil, millest olete huvitatud, avastate uue toote lehele minnes sülearvuti põhjaliku kirjelduse ja pildid. Võite olla kindel, et sel viisil omandate tõestatud tehnoloogia, mis on oluliselt parema jõudlusega kui uus arvuti. Kindlasti on käegakatsutav kokkuhoid midagi, mida te naudite ja mis võimaldab teil eraldada raha muudeks rõõmudeks.

Tere tulemast Zenwire.eu maailma. Siit leiad parima riistvara parima hinnaga.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl