kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Paljud inimesed kannatavad mustpeade ja valgetäppide all oma nahal. Kui te olete üks neist inimestest, siis teate, kui masendav see võib olla. Te ei pruugi soovida avalikkuse ees esineda näiteks mustade või valgetega ninas. Mustpeade ja valgetäppide probleemidest vabanemiseks on lihtne viis: mustpeade ja valgetäppide tolmuimeja! See seade imeb kõik lisandid välja, nii et need ei saa teie nahka enam kahjustada. See on ka väga taskukohane, seega tasub seda kaaluda, kui teil on probleeme mustade ja valgetega!

Kuidas toimib mustpeade vaakum?
Mustpeade ja valkpeade tolmuimeja puhastab teie poorid tolmuimeja jõul. See töötab samamoodi nagu tavaline tolmuimeja, kuid see on mõeldud mustuse eemaldamiseks teie nahalt, mitte mustuse ja tolmu eemaldamiseks erinevatelt pindadelt! Kõik, mida peate tegema, on vajutada seda seadet oma näole, kus on mustpead või valged pead. Vaakum peaks need üles imema, et neid saaks eemaldada muude vahenditega (näiteks kooriva koorijaga). Jälgi, et sa ei hoiaks tolmuimejat liiga kaua ühel alal, sest muidu võib see kahjustada seda osa sinu nahast! Millal peaksite kasutama tolmuimejat nahahoolduseks?
Mis tahes olukorras, kus teil on ebamugavustunne nahakahjustuste, näiteks mustpeade ja valgetäppide tõttu. Need kulutavad paljudele inimestele unetuid öid. Seda tüüpi tolmuimeja on alternatiiviks kulukale kosmeetiku juures käimisele. Te maksate üks kord - kasutate kogu aeg!

Kui te ei saa mustpeadest või valgetest peadest muude vahenditega lahti, võite kaaluda naha vaakum kasutamist. Kui olete proovinud käsimüügiravimeid ja need ei toiminud, on aeg proovida midagi uut! Mustpeade ja valgetäppide tolmuimeja võib olla suurepärane võimalus vabaneda neist nahaplekkidest. See on odav, lihtne kasutada ja tõesti toimib! Nii et ärge oodake enam - ostke mustade juuste ja vuntside eemaldaja tolmuimeja juba täna!

Kui otsite odavat seadet, mis suudaks eemaldada mustpead ja valged pead teie nahalt, siis tolmuimeja on vastus! See seade imeb kõik lisandid välja, nii et need ei saa teie nahale enam kahju teha. Samuti on seda väga lihtne kasutada, nii et teil ei ole mingeid probleeme alustamisega. Ärge oodake enam - ostke mustade ja valgetäppide tolmuimeja juba täna!

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl