kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Määratud kriteeriumidele vastavaid tooteid ei leitud.

Te ei ole üksi, kui tunnete end kodus ebaturvaliselt. Seepärast on oluline muuta oma kodu võimalikult turvaliseks, eriti kui te ei viibi seal. Video-sideside on selleks väga kasulik, sest see pakub turvalisust nagu kunagi varem. Küsimus on: kuidas töötab videosideside? Millal peaksite oma koju ostma?

Kuidas videokõne töötab?

Videosideside toimib nii, et sisenemisnuppu vajutav isik saab paigaldatud kaamera ja mikrofoni kaudu suhelda otseülekandes kellegi siseruumides viibiva isikuga. Saate neid tegelikult näha ja nendega rääkida - ja seda kõike ilma ust või väravat avamata (mis muudab teie kodu sissetungijate jaoks haavatamatuks).
Pärast paigaldamist pakub videosideside lisaturvalisust ja meelerahu koduomanikele ja nende peredele. Olenemata sellest, kas olete tööl, ajate asju või olete puhkusel, teeb teadmine, et keegi näeb ja räägib teiega, kes on ukse taga, teid rahulikumaks. Seega, kui otsite lisaturvalisust ja meelerahu, siis on videosideside ideaalne lahendus!


Millal on videosideside kasulik?

Tegelikult igas olukorras. Kujutage ette, et olete puhkusel ja keegi helistab teie korteri või maja uksekella mitmesaja kilomeetri kaugusel. Võib-olla on see kuller, võib-olla naaber, kes tahab teile teatada, et toru on lõhkenud ja teil on vaja pääseda oma korterisse. Selle asemel, et anda igale inimesele oma telefoninumber, võite lihtsalt kasutada kriisikõnede vahendina telefonisidet.

Viimasel ajal on see muutunud üha populaarsemaks vanemate inimeste seas. See on turvaline suhtlusviis ukse taga seisva isikuga ja võimaldab teil kontrollida, kellega on tegemist, ilma et peaksite ust avama! Vanemate inimeste jaoks suurendab videosideside oluliselt turvatunnet oma nelja seina sees.

Olenemata sellest, miks te otsustate selle seadme osta, Zenwire tagab teile parima kvaliteediga toote. Kutsume teid meie elektroonikamaailma, mis kindlasti meeldib teile. Zenwire.eu on pood, mis pakub lahendusi, mis muudavad teie igapäevaelu lihtsamaks ja pakuvad ülimat klienditeenindust. Pakume teile parima kvaliteediga tooteid ja kiirsaadetisi, et saaksite oma uut seadet võimalikult kiiresti nautida.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl