kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

SMART-projektorid Androidi või Linuxiga, mis toetavad WiFi-ühendust

Proyector WiFi Android TV FULL HD 4K 550 ansi Autofocus para teléfono Proyector WiFi Android TV FULL HD 4K 550 ansi Autofocus para teléfono
Pakkuja: Zenwire
Hind:

250,00 €

Regular price: 274,99 €

Lowest price: 274,99 €
tk.
Näita rohkem
  • Allahindlus
  • Uus
  • Allahindlus

Tehnoloogia ja jõudlus kõrgeimal tasemel

Digitaalse ümberkujundamise ajastul ootame seadmeid, mis pole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka tehnoloogiliselt arenenud. Meie projektorid vastavad neile ootustele 100%. Siin on mõned põhifunktsioonid, mis muudavad meie tooted silmapaistvaks:

• Mitmekesised tehnilised parameetrid: Meie pakkumine sisaldab erineva võimsusastmega projektoreid – alates mudelitest heledusega 4800 luumenit, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks kodus, kuni professionaalsete seadmeteni, mille võimsus on üle 10 000 luumenit, mis töötavad hästi ka keerulisemates projitseerimistingimustes.
• Täiustatud operatsioonisüsteemid: Androidi ja Linuxi vahel valides võite olla kindel, et teie seade töötab sujuvalt ja stabiilselt.
• WiFi tugi: tänu ühendusele juhtmevaba võrguga asendavad meie projektorid edukalt traditsioonilisi telereid, võimaldades juurdepääsu laiale hulgale võrgusisule.

Läbimõeldud lahendused kasutusmugavuse tagamiseks

Mugavus ja kasutusmugavus on iga uute tehnoloogiate armastaja südame võtmeks. Meie projektorid pakuvad järgmist:

• Automaatne teravustamine: projektori asendi muutmine? Te ei pea teravustamise pärast muretsema – seade teeb seda teie eest automaatselt.
• Projektsiooni suurus: võimalus projitseerida kuni 200-tollise diagonaaliga pilti tagab kinoelamuse mugavalt oma kodus.
• Sisseehitatud kõlarid: tänu neile ei pea te investeerima täiendavasse helitehnikasse – meie projektorid tagavad linastuse ajal selge ja valju heli.

Mitmekülgsus ja ühilduvus

Meie SMART projektorid pole mitte ainult arenenud tehnoloogia, vaid ka mitmekülgsed. Nad pakuvad:

• Populaarsete platvormide tugi: Netflix, YouTube, HBO GO ja paljud teised voogedastusteenused kaugjuhtimispuldi käeulatuses.
• Erinevad pordid: HDMI, VGA, USB ja palju muid sisendeid, mis võimaldavad ühendada praktiliselt iga seadme.
• Voogedastusfunktsioon: probleemivaba video- ja heliedastus Miracasti või Bluetoothi kaudu.

Iga meilt ostetud Zenwire projektor on varustatud vajalike tarvikutega - toiteplokk, pult, kaabel ja puhastuslapp. Klientide rahulolu huvides lisame ka üksikasjaliku kasutusjuhendi. Kutsume teid tutvuma täispakkumisega ja valima projektori, mis vastab kõigile teie ootustele. Meie pakkumine on vastus ka kõige nõudlikumate kasutajate vajadustele.
Lisaks saame kiidelda oma klientide väga positiivsete arvamustega pakutavate projektorite kohta. Eriti kiidetakse meie Androidi või Linuxiga töötavate nutiprojektorite pildikvaliteeti ning meie toodete sujuvat ühendamist seadmetega juhtmevabalt.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl