kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Meie kvaliteetsed laadijad aitavad teil telefoni või tahvelarvutit kiiresti ja mugavalt laadida.

 

Laadige oma nutitelefoni kiiremini tänu Quick Charge 3.0 tehnoloogia toele. Tänu paljudele valikuvõimalustele saate otsustada, kuidas soovite oma seadmeid laadida. Valida saab induktiivsete laadijate, võrgulaadijate ja individuaalsete kaablite, näiteks USB-C, iPhone lightning ja micro USB, vahel. Otsustage ise, kas soovite oma telefoni või tahvelarvutit laadida juhtmega või juhtmevabalt induktiivse laadija abil. Siit leiate ka autolaadijad. Tutvuge oma seadmete laadimisvõimaluste laia valikuga ja leidke lahendus, mis vastab täielikult teie vajadustele.

 

Miks valida Zenwire.eu?

 

Zenwire.eu-s on meil suur valik laadimisseadmeid ja laadimistarvikuid. Pakume laia valikut laadimisvõimalusi, et saaksite valida parima võimaliku lahenduse endale või kellelegi teisele kingituseks. Ükskõik, millised on teie eelistused, meil on teile sobiv laadija.

 

Meie valikus olevad laadijad on kvaliteetsed ja taskukohase hinnaga tooted. Teil on võimalus osta laadimisseadmeid, laadimiskaableid või üksikuid laadimisseadmeid. Meie tooted on loodud keskkonda silmas pidades ja on RoHS-konformsed, mis tähendab, et need ei sisalda ohtlikke materjale.

 

Laadimislahendused kõigile.

Pakume laia valikut induktiivseid laadimisseadmeid, mida saab kasutada igas olukorras. Saate valida lamedate laadijate, laadimisaluste ja vertikaalsete laadijate vahel. Kui reisite sageli, on laadimisalus suurepärane võimalus säästa ruumi öökapil.

 

Meie tootevalikust leiate ka juhtmeta induktiivseid laadimisseadmeid, mis võimaldavad teil telefoni laadida ilma kaabliteta. Kõik meie tooted on saadaval mitmes atraktiivses värvitoonis, nii et need sobivad iga interjööriga.

 

Millised on laadimislahenduste eelised?

Meie laadijatega on nutitelefoni või tahvelarvuti laadimine kiire ja lihtne. Saate oma telefoni laadida, kus iganes te olete, selle asemel, et oodata kodus tundide kaupa selle laadimist. See tähendab, et te ei pea kogu päeva ootama oma seadme laadimist, sest vajate vaid tavalist pistikupesa. Saate valida erineva laadimiskiirusega laadijaid, nii et saate oma telefoni alati kiiresti ja mugavalt laadida.

 

Laadimiskaablid on samuti oluline osa meie tootevalikust. Meil on saadaval erineva pikkusega USB-C, Lightning ja micro USB kaablid, nii et sa ei pea enam kunagi muretsema kaabli lõppemise pärast. Lihtsalt otsustage, millise kaabli pikkuse soovite valida ja lisage see oma ostukorvi. Nautige!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl