kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

USB-C jaoturid ja adapterid

Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad Adapteris Lightning Ethernet Rj45 LAN iPhone iPad
Pakkuja: Zenwire
Hind:

17,49 €

Regular price: 22,49 €

Lowest price: 20,00 €
tk.
Näita rohkem
  • Allahindlus

Thunderbolt 3.0-ga ühilduvad USB-C 3.1 Zenwire hubid. Suurendage oma Macbooki võimalusi sülearvuti ja telefoni USB-C adapteriga !
USB-C Zenwire'i pistikupesad ja adapterid on meie peamine tootekategooria, millele me oleme spetsialiseerunud. Meie USB-C 3.1 jaoturid võimaldavad teil laiendada oma seadmeid, nagu Macbook, Android nutitelefonid või Windowsi sülearvutid, lisaportidega. Meie USB C-adapteritega saate oma seadmeid täiendada selliste pordiga nagu USB 3.0, HDMI 4K, Thunderbolt 3.0, Ethernet RJ-45 1000 Mbps Gigabit-tehnoloogiaga, mini Jack, SD- ja micro SD-kaardid, USB C Power Delivery port, nii et saate oma seadmeid kasutada ja laadida samal ajal. Tänu nendele funktsioonidele võib USB-C adapter toimida kaardilugejana, dokkimisjaamana või võrguadapterina.

USB-C Rummu, mis aitab laiendada sülearvuti porte
Otsustage ise, kuidas soovite laiendada oma sülearvuti võimalusi meie Zenwire USB-C-hubide abil. Saate valida 3in1, 7in1, 9in1 ja 10in1 Type-C multiport. Nende jaoks, kes vajavad lihtsamat lahendust, on meil olemas USB-C 3.1 HDMI 4K kaabel, millega saate ühendada oma telefoni, tahvelarvuti või arvuti monitori või teleriga. See ühildub Thunderbolt 3.0 adapterina ja saate kasutada kõiki meie tooteid Macbooki adapterina. USB Type C HDMI-kaabel töötab MHL-HDMI adapterina.

Paljud meie USB Type C jagajad töötavad koos Samsung DEX ja Huawei Easy Projection (projektsioonirežiim), nii et saate ühendada oma nutitelefoni, telefoni või tahvelarvuti meie adapteriga ja kasutada seda nagu arvutit. Kõik meie USB-C 3.1 adapterid ühilduvad nii Mac OS kui ka Windows 10 ja Androidiga. Paljud neist töötavad ka iPad Pro tahvelarvutitega, millel on USB-C 3.1. Kõik meie adapterid ühilduvad Thunderbolt 3.0-ga.

Millise USB-C adapteri peaksin valima? Zenwire keskused on lahendus !
Kasutage Zenwire'i adaptereid nagu dokkimisjaama, et ühendada oma sülearvuti, näiteks Dell XPS, HP Envy, HP Spectre, Microsoft Surface GO, Lenovo Carbon X1 ja valitud Yoga mudelid, Huawei Matebook X, X Pro, E, Asus Zenbook ja Flip, Apple Macbook Air ja Pro 12-, 13-, 15- ja 16-tollise ekraaniga. Meie Macbook Pro ja Airi USB-C pesa on suurepärane valik, et laiendada oma Apple'i seadmete võimalusi. Need töötavad suurepäraselt Thunderbolt 3.0 adapterina.

Laiendage oma sülearvuti võimalusi lisafunktsioonide abil. Meie USB C-keskused võimaldavad ühendada arvutiga selliseid seadmeid nagu monitorid, projektorid, telerid, printerid, laadijad, hiired, mälukaardid, internetikaablid, välised CD-kettad, kõrvaklapid, kõlarid ja palju muud.

Meie tooteid iseloomustab kvaliteetne töö, elegantne disain, taskukohane hind ja ostujärgne tugi.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl