kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Määratud kriteeriumidele vastavaid tooteid ei leitud.

SD MÄLUKAART
See on üks populaarsemaid andmekandjaid, mida kasutatakse fotode, videote ja andmete salvestamiseks telefoni, kaamerasse, tahvelarvutisse või isegi sülearvutisse. Meie valikus olevate kaartide mahutavus on piisav nii amatööride kui ka professionaalide jaoks. Toodete suurepärast kvaliteeti tõendab tootja eluaegne garantii. Müüme mälukaarte, mida saab kasutada koolis, tööl ja ülikoolis. Mälukaardiga saab laiendada nutitelefoni andmemahtu.

Millal tasub osta SD-mälukaart?
Kui te olete fotograafiaarmastaja, vajate rohkem virtuaalset ruumi oma digitaalsete saavutuste säilitamiseks või lihtsalt - soovite tagada, et teie töö või kirega tegelemise ajal ei jää teil ruumi otsa. SD-mälukaart on alati hea valik!

USB-MÄLUSEADE - UNIVERSAALNE ANDMEKANDJA
USB-pulga valimisel tuleb tähelepanu pöörata toote mahutavusele. Valige mälupulga valimisel usaldusväärseid kaubamärke, et te ei peaks muretsema oma andmete turvalisuse pärast. Mälupulk on mugav viis, kuidas hoida oma andmeid käeulatuses. Saate toote kinnitada oma võtmete külge ja ei pea muretsema, et unustate selle kaasa võtta. Mälupulga valimisel on oluline pöörata tähelepanu sellele, millist USB-liidest see toetab, see võib toetada USB 3.0 või USB 2.0.

Kellele on mälupulk õige lahendus?
Tegelikult kõigile! Kui vajate võimalust suurte failide, näiteks videote, fotode või esitluste salvestamiseks ja kiireks edastamiseks. Kui soovite olla kindel, et teie andmed on alati teiega koos ja ei ole oluline, kas olete kodus või liikvel. Mälupulgad ühilduvad nii Windowsi kui ka Mac OS X-ga, nii et me hoolitseme selle eest, et teil oleks täiesti mugav oma andmeid mõlemas suunas liigutada.

Kust saab mälukaarti osta?
Mälukaardi saate osta meie poest või mõnest muust elektroonikapoest. Kuid just meie juures saate toetust nõustajatelt, kes aitavad teil ausalt valida teie vajadustele vastavad õiged lahendused. Pakume mälukaarte kõige tuntumatelt kaubamärkidelt, nagu Kingston ja GOODRAM. Keskendume toodete ja teeninduse kvaliteedile, mis koos annavad teile parima ostukogemuse. Zenwire.eu on kirglikult juhitud pood, kust leiad alati selle, mida vajad.

Kui teil on küsimusi, võite alati pöörduda meie nõustajate poole. Ja pea meeles - me anname sulle ostetud asjadele garantii, nii et sa ei pea millegi pärast muretsema!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl