kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Arvutite ja sülearvutite tarvikud

ARVUTITE JA SÜLEARVUTITE TARVIKUD
Selle kategooria tooted võivad suurendada teie seadme kasutatavust või hoida seda puhtana ja muuta teie sülearvuti või arvuti kasutamise lihtsamaks. Adapterid, veebikaamerad ja mälupulgad või mälukaardid aitavad laiendada teie sülearvuti võimalusi. Optilised draivid, mis suudavad mängida CD- või DVD-kettaid, on väga kasulikud, kui moodsates, õhukestes sülearvutites puuduvad draivid. Mälukaardid on kasulikud, et suurendada arvuti andmesalvestusmahtu. Adapterid parandavad teie sülearvuti ergonoomikat ja suurendavad seadme võimalike rakenduste arvu. Siit leiad kosmeetikatooted elektroonikaseadmete puhastamiseks: ekraanipuhastusgeelid, suruõhk. Samuti leiate elektritarvikuid: pingestusriba ja patareid.

EKRAANIPUHASTUSGEELID, -VEDELIKUD JA -PABERID
Elektroonilised seadmed on kergesti määrdunud roiskunud toidu või jookidega. Ekraanipuhastusvahendid on seega mobiilsete seadmete olulised lisaseadmed. Sõltuvalt ekraani materjalist tuleb valida sobiv lisatarvik. Meie tootevalikusse kuuluvad nii plast- kui ka klaasekraanidele mõeldud pühkmed. Pakume ka geele ja vedelikke ekraanide puhastamiseks.

ZENWIRE DOKKIMISJAAMAD
Sülearvutite ja tahvelarvutite dokkimisjaamad laiendavad teie mobiilseadme võimalusi. Saate neid kasutada koos suurema monitori või teleriga, ühendada nendega erinevaid seadmeid USB-, eSATA- või võrgukaabli kaudu. Dokkimisjaamad on praktilised lahendused, mis võimaldavad teil ka liikvel olles olla produktiivne. Need on ka suurepärased tarvikud mitme digiseadme ühendamiseks.

ZENWIRE LÜLITID JA ADAPTERID
See kategooria sisaldab Zenwire'i lüliteid, adaptereid, jaotureid ja videolaiendajaid, mis võimaldavad teil töötada rohkem kui ühe seadmega samaaegselt, lülitades nende vahel ümber. Zenwire'i lülitid on mugav alternatiiv USB-keskusele, sest need võimaldavad jagada ühte klaviatuuri, hiirt ja videoporti mitme arvutiga, edastades samal ajal andmeid suure kiirusega.

HIIRE- JA KLAVIATUURIPADJAD
Meilt leiad parima kvaliteediga hiiri- ja klaviatuuripadjad, mis kestavad kauem kui turul saadaolevad keskmised padjad. Me garanteerime teile kvaliteeti, mida oleme ise testinud! Oleme aastaid edukalt kasutanud Zenwire'i hiirelauad ja nagu meie lojaalsed kliendid, soovitame neid väga!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl