kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Lightning-kaablite ajalugu ja areng


Kui Apple tutvustas 2012. aastal Lightning-kaablit, mis asendas varasemates iPhone'i, iPadi ja iPodi mudelites kasutatud 30-kontaktilise pistiku, sai selgeks, et ettevõte on oma disainikäsitluses pühendunud uuendustele ja minimalismile. Lightning kaabel loodi lihtsust, jõudlust ja mitmekülgsust silmas pidades.


• Suuruse vähendamine: Lightningu kasutuselevõtu üks peamisi eesmärke oli pakkuda väiksemat ja mitmekülgsemat lahendust kui vana 30-kontaktiline pistik.
• Pööratav pistik: nagu USB-C, on ka Lightning-pistik pööratav, mis tähendab, et te ei pea muretsema, kumma otsa seadmesse sisestada.
• Suurem jõudlus: pakkudes eelkäijast kiiremat laadimis- ja andmeedastuskiirust, on Lightningist saanud kõigi uute Apple'i seadmete standard.


Miks on välgukaablid erilised?


Kuigi paljud teised nutitelefonide ettevõtted on otsustanud USB-C standardi kasutusele võtta, jääb Apple oma Lightning-lahenduse juurde mitmel olulisel põhjusel.


• Vastupidavus: välgukaablid on tuntud oma vastupidavuse ja tugevuse poolest, mistõttu on need igapäevaseks kasutamiseks usaldusväärsed.
• Ühilduvus: need kaablid ühilduvad paljude Apple'i tarvikutega, nagu dokid, kõrvaklapid, adapterid ja palju muud.
• Turvalisus: autentsed Apple Lightningi kaablid on spetsiaalselt sertifitseeritud, et tagada nende ohutu töötamine Apple'i seadmetega.
• Uuendused: välktehnoloogia on võimaldanud kasutusele võtta selliseid funktsioone nagu EarPods ilma traditsioonilise kõrvaklappide pesa.


Õige välgukaabli valimine


Kuna turul on palju võltsinguid ja madala kvaliteediga tooteid, tasub teada, kuidas valida õige Lightning kaabel.


• MFi sertifikaat: Apple käitab MFi (Made for iPhone/iPod/iPad) programmi, mis sertifitseerib kolmandate osapoolte tarvikuid. Valides MFi-sertifikaadiga kaabli, võite olla kindel, et see on teie seadmega ühilduv ja ohutu.
• Materjal ja vastupidavus: kvaliteetseid kaableid on sageli tugevdatud, et tagada nende pikem kasutusiga.
• Kaabli pikkus: arvestage vajaliku kaabli pikkust. Kas vajate reisimiseks lühikest kaablit või kodus kasutamiseks pikemat?


Kokkuvõtteks võib öelda, et Lightningi kaablitest on saanud Apple'i ökosüsteemi lahutamatu osa. Pakkudes kiirust, jõudlust ja töökindlust, on neist saanud võti Apple'i toodete täielikuks kasutamiseks. Kui otsustate osta, ärge unustage kontrollida autentsust ja ühilduvust, et nautida probleemivaba kogemust.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl