kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Tarneaeg 2-5 tööpäeva

car

Saate oma saadetise jälgimiseks jälgimisnumbri.

calendar

Kuni 14 päeva tagastamiseks

product-return

Probleemideta tagastamine lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Kui otsite võimalust kaitsta oma SSD-ketast kahjustuste eest, siis peaksite kaaluma investeerimist SSD-korpusesse. Korpus on loodud kaitsma teie SSD-d tolmu, löökide, elektrostaatilise laengu ja mustuse eest. Millal peaksite ostma oma SSD-le korpuse? Kuidas töötab SSD-kate? Meil on kiire, et anda teile vastuseid!

Mis on SSD-kate?
SSD-korpus on korpus või ümbris, millesse saab paigutada SSD-plaadi, et kaitsta seda kahjustuste eest. Korpus on valmistatud plastist või metallist ja sellel on uks või kaas, mille saab sulgeda, et kaitsta tolmu, löökide, staatilise elektri ja mustuse eest.


Miks ma tahaksin SSD-korpust?
Kui otsite võimalust oma SSD-investeeringu kaitsmiseks, peaksite kaaluma korpuse ostmist. Korpus aitab kaitsta teie SSD-d kahjustuste eest ja pikendab selle eluiga. Lisaks sellele, kui kavatsete kasutada oma SSD-ketast välise mäluseadmena, vajate korpust, et muuta ketas kaasaskantavaks USB-seadmeks.
Mida tähendab see, et SDD jaoks on vaja korpust?

Kui otsite välist salvestusruumi ja soovite kasutada USB-ühendusmeetodit, on teil vaja võimalust kombineerida ketas kaasaskantavaks USB-seadmeks. Saate osta standardse SATA-ühendusega või mSATA-ühendusega korpuseid; soovitame valida viimased, sest need pakuvad kiiremat ülekandekiirust. ExpressCardd adapterid on saadaval ka sülearvutite jaoks, millel puudub USB-port.


Kuidas töötab SSD-kate?
Korpus sisaldab draivi ja varustab seda toitega; enamikul juhtudel ei ole vaja paigaldada draivereid ega tarkvara. Korpusega on tavaliselt kaasas ka USB-kaabel, nii et saate selle hõlpsasti arvutiga ühendada. Kui olete selle kasutamise lõpetanud, tõmmake lihtsalt USB-kaabel lahti ja paigutage korpus ära, kuni seda uuesti vajate.


Millal ma peaksin ostma SDD-karbi?
Kui otsite võimalust oma investeeringu kaitsmiseks, soovitame soetada SSD-korpuse niipea kui võimalik! Need on saadaval nii plastikust kui ka metallist, SATA- või mSATA-ühendustega. Enne korpuse ostmist kontrollige, et teie sülearvutil oleks USB-port.
Zenwire müüb turu parimat SSD-korpust. Nende kvaliteet on konkurentidest parem ja need on esteetiliselt meeldivad. Tutvu meie pakkumisega ja tellige juba täna! Zenwire.eu - sinu universaalpood parimate seadmete jaoks!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl