kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

SÕRME MEDITSIINILINE KÜLLASTUSAPARAAT KÜLLASTUSE MÕÕTMISEKS.
Meditsiiniline küllastuse mõõtmise saturaator, mida paljud nimetavad ka pulssoksümeetriks või pulssoksümeetriks, on väga kasulik seade, millega saab mõõta vere hapniku küllastustaset ja pulssi. See on eriti kasulik isediagnostika eesmärgil, et jälgida olulisi elutähtsaid näitajaid.

KUST OSTA CE-SERTIFIKAADIGA MEDITSIINILIST KARBONISAATORIT?
Meie kauplusest leiate kvaliteetse saturaatori vere hapnikusisalduse ja pulsi mõõtmiseks. See seade võimaldab teil mõõta lihtsalt, kiiresti ja mitteinvasiivselt. Seda toodet võib kasutada igaüks. Paku endale, oma lähedastele, lastele ja töötajatele sõrme küllastusaparaat ning taga nende täiendavat kaitset ja turvalisust.

MIDAGI MEDITSIINILISE SATURAATORI KOHTA
See meditsiiniline saturaator on eriti kasulik neile, kes tegelevad spordi ja fitnessiga. Selle kasutamine on väga lihtne - vajutage oksümeeter lihtsalt sõrme või kõrvalehele ja saate kohe täpset teavet oma südame löögisageduse ja vere hapnikusisalduse taseme kohta.

Miks peaksite meilt pulssoksümeetri tellima?
Seda seadet saab kasutada isediagnoosimiseks. See aitab teil, teie lähedastel või töötajatel jälgida olulisi elutähtsaid parameetreid, mis kajastavad igaühe üldist tervislikku seisundit. Paljude hinnangute kohaselt on see üks kõige täpsemaid ja usaldusväärsemaid meditsiiniseadmeid turul . Lisaks sellele sobib see tänu oma ainulaadsele disainile ja multifunktsionaalsusele kasutamiseks nii kodus kui ka kontoris.

Selle meditsiiniseadmega on hapnikusaturatsiooni mõõtmine väga täpne, nii et saate jälgida oma vererakkude seisundit igapäevaselt. Sa pead pühendama sellele fantastilisele seadmele vaid mõned minutid päevas! Selle meditsiinilise saturaatori kasutamine on väga lihtne, selle kasutamise õppimine ei võta palju aega! Pulssoksümeeter on teie usaldusväärne abimees võitluses erinevate haiguste vastu.

PULSSOKSÜMEETRI OMADUSED
Sellel seadmel on suur täpsus ja seda saab kasutada erinevates kohtades (kodus, kontoris, koolis, ekskursioonidel), kuna see on väga väikese suurusega. See on piisavalt täpne, et anda selge signaal, et halvenevas olukorras on vaja arstiabi. Hapnikusaturatsioon on üks esimesi parameetreid, mis annab meile selge pildi haige olukorrast. Seetõttu tasub investeerida tootesse, mis võib päästa meie ja meie lähedaste tervist ja mõnikord isegi meie elu. Ärge kõhkle - tellige juba täna!

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl