kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

USB-C jaoturid ja adapterid Windowsi, Androidi ja Linuxiga arvutitele

Mitmekesisus erinevate operatsioonisüsteemide jaoks

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta mitme seadmega erinevatel platvormidel töötamine lihtsamaks? Olenemata sellest, kas kasutate Windowsi, Androidi, Maci või mis tahes Linuxi distributsiooni, pakume jaotureid ja adaptereid, mis vastavad ideaalselt teie vajadustele. Kasutades arvutitarvikute liidri Zenwire USB-C jaotureid ja adaptereid, võite olla kindel, et ostetud toode pole mitte ainult väga funktsionaalne, vaid ka vastupidav ja töökindel.

• Mitmekülgsus: meie USB-C jaoturid ja adapterid ühilduvad seadmetega, mis töötavad erinevates operatsioonisüsteemides – alates Macist, Windowsist kuni Linuxini.
• Kaubamärk: pakume ainult Zenwire originaaltooteid, mis on kvaliteedi ja töökindluse garantii.

Laiendage oma arvuti võimalusi

Tänapäeval, kui arvutid muutuvad üha kompaktsemaks, kaotavad nad sageli oma funktsionaalsuse saadaolevate portide osas. Kuid miks loobuda lisafunktsioonidest, kui saate need lihtsalt tagasi saada?

• Rohkem porte: tänu meie jaoturitele saate oma arvutit laiendada täiendavate USB-C, Etherneti, HDMI või isegi DisplayPorti portidega.
• Erinevad konfiguratsioonid: pakume erinevate funktsioonidega adaptereid, alates lihtsast kolm-ühes kuni täiustatud 12-ühes. Tänu sellele leiate alati endale sobiva.
• Kohanemine erinevate vajadustega: kas sülearvutil puudub Etherneti port? Pole probleemi. Kas peate ühendama täiendava monitori? Meil on teile midagi. Ja kui teie monitoril pole HDMI-sisendit, kuid on DisplayPort - meie juurest leiate ka sobiva lahenduse.

Adapterid spetsiaalsete rakenduste jaoks

Kõik ei vaja ainult standardseid adaptereid. Kogenumatele kasutajatele, kes vajavad erilahendusi, pakume adaptereid isegi välistele graafikakaartidele.

• Macbook Pro M1, M2 tugi: meie adapterid töötavad sujuvalt uusimate Macbooki mudelitega, aga ka kõik ühes arvutitega.
• Erinevad pordid: meie pakkumine sisaldab hube, mis kombineerivad kõiki võimalikke pordikonfiguratsioone. Pole tähtis, mida te vajate, meil on teile sobiv lahendus.

Igal arvutil või nutitelefonil on oma piirangud, kuid tänu meie jaoturitele ja adapteritele saate neist hõlpsasti üle. Pakume tuge paljudele seadmetele ja operatsioonisüsteemidele, tagades samal ajal kõrgeima kvaliteedi ja töökindluse. Kutsume teid tutvuma meie pakkumisega ja valima endale parima lahenduse!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl