kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Kalimba - tükike Aafrika kultuuri sinu käes
Kalimba on Aafrikast pärit muusikainstrument. See on üks lihtsamaid pille, mida on võimalik õppida ja mida saavad mängida igas vanuses inimesed. Meie poes on parim kalimba!

Kuidas kalimba töötab ja mis see on?
Kalimba töötab heliplaadile paigaldatud hammaste abil, mida sõrmede või pöidlaga nopitakse, et luua meloodiaid ja rütmimustreid. Hambad on rühmitatud rühmadesse, mida nimetatakse "kursusteks". Kalimba on suurepärane instrument, mida õppida ja mängida ning selle heli on imeline! Kutsume teid juba täna meie kalimbat proovima!

Milliseid Kalimba tüüpe on olemas?
Kalimbasid on mitmesugustes suurustes, alates pisikestest "pöidlaklaveritest" kuni suuremate instrumentideni, millel on kaheksateist või enam jooksu. Kõige tavalisem kalimba tüüp on kaheksakäiguline.

Kaasaegne kalimba arenes välja lamellafonidest, mis on lõhutud bambusest või puidust valmistatud instrumendid, mille lamellide (viilude) külge on kinnitatud metallribad, mis tekitavad löögi korral ksülofonilaadse heli.

Kalimbad võivad olla valmistatud paljudest erinevatest materjalidest, näiteks puidust, metallist, bambusest, plastikust ja elevandiluust. Samuti võib neil olla erinev arv klahve/hambaid, alates seitsmest kuni kaheksateistkümnest.

Kalimba on suurepärane pill ka lastele - see aitab arendada muusikalisi oskusi ja on oma lihtsa kasutamise tõttu suurepärane esimene pill, millel väikelaps saab mängida mis tahes muusikapala.

Miks peaksite ostma Kalimba meilt?
Pakume oma klientidele kõrgeima kvaliteediga esemeid, mis püsivad pikka aega töökorras ja naudivad oma funktsionaalsust. Meie poest ostetud kalimba, kas isiklikuks kasutamiseks või kingituseks, teenib ustavalt oma omanikku ja annab ilusaid helisid. Iga meie toodet iseloomustab kvaliteetne töö ja vastupidavus, mis üllatab paljusid inimesi! Me garanteerime teie rahulolu ostetud esemetega - oleme kindlad, et need vastavad teie vajadustele ja täidavad isegi teie väga kõrged ootused.

Kas tasub tellida Kalimba Zenwire.eu'st?
Kalimba üllatab teie sõpru, teie perekonda - see toob igasse majapidamisse eksootilise elemendi. Üha populaarsem muusikahuviliste seas, võidab see südamed oma rahustavate helidega. Nii või teisiti - Kalimba on ideaalne instrument, et tuua muusikat oma ellu lõplikult. Kutsume teid üles vaatama Zenwire.eu - siit leiate kõik vajaliku, et

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl