kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Määratud kriteeriumidele vastavaid tooteid ei leitud.

Powerbank autosse ja reisimiseks

Meie valikust leiate universaalsed elektripangad telefonide, sülearvutite ja tahvelarvutite laadimiseks. See on kasulik seade kohtades, kus teil ei ole juurdepääsu elektrienergiale ja teie seade vajab seda. Kõige tähtsam on kohandada seade vastavalt oma vajadustele, sest siis parandab powerbank meie toimimist ja vabaneb tühjeneva telefoni probleemist. Kui unustate oma nutitelefoni enne väljasõitu laadida, ärge muretsege ja valige Zenwire'i elektripangad, mis on igas olukorras usaldusväärsed.

Milline powerbank valida - mida peaksite ostmisel silmas pidama?

Mahtuvus - tasub valida mudel, mis laeb telefoni vähemalt kaks korda.
Pordid ja pistikud - kui soovite laadida mitut seadet, valige vähemalt kahe USB-pordiga ja QUICK CHARGE laadimisstandardiga elektripanga.
Laadimistaseme indikaator - näitab laetuse seisu ja annab märku, kui on vaja laadida.
Zenwire'i energiapanga funktsionaalsus on hindamatu, lisaks telefoni laadimisele saate laadida ka teisi seadmeid, mis seda vajavad.

Zenwire'i energiapangad on väikesed ja kaasaskantavad, nii et neid on lihtne kaasas kanda. See on väga väärtuslik, kui lähete puhkusele, sest see on asendamatu partner nendel hetkedel, kui teie nutitelefon tühjeneb ja te seda kõige rohkem vajate.

Sa ei pea muretsema kaabli pikkuse pärast, sest see on piisavalt pikk, et oma seadet mugavalt laadida.

Meie elektripankadel on garantii, nii et võite olla kindel, et ostate kvaliteetse toote. Kui teie akupank ei tööta, asendame selle uue akupangaga. Ära jäta seda suurepärast võimalust kasutamata ja osta oma powerbank kohe!

Zenwire'i energiapanga korpuses sisalduv lisatuluke on väga kasulik seade, eriti reisides. See aitab teil isegi pimedas USB-kaablit pistikupessa lüüa, ilma et oleks oht, et see kahjustab korpust. Meie tooted on loodud nii funktsionaalselt kui võimalik.

Loodame, et leiate need lahendused väärtuslikuks ja et need aitavad teil teha parima otsuse powerbank'i ostmisel. Aitäh, et valisid Zenwire'i! Oleme teie käsutuses, kui teil on küsimusi. Meie spetsialistid vastavad neile ja jagavad oma teadmisi.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl