kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Miks valida Zenwire'i m.2 SSD adapterid?

Digiajastul, kus andmed on muutumas üheks väärtuslikumaks ressursiks, muutub võtmeküsimuseks nende säilitamine, kaitse ja transport. Meie m.2 SATA SSD ümbrised ja pesad, mida pakub tuntud Zenwire kaubamärk, pakuvad mitte ainult kiiret, vaid ka turvalist võimalust andmete salvestamiseks ja transportimiseks.

• Originaalsus: garanteerime ainult Zenwire originaaltoodete müügi, mis väljendub toodete töökindluses ja vastupidavuses.
• Ühilduvus: meie adapterid ühilduvad standardsete mõõtmete ja võimsusega m.2 draividega, mis annab teile suure vabaduse valida oma vajadustele vastav draiv.
• Mitmekülgsus: ühendage meie adapterid mitut tüüpi seadmetega ja suurendage nende funktsionaalsust 100%.

SSD m.2 lahtri kasutamise eelised

Zenwire m.2 SATA SSD pesad pakuvad palju eeliseid, mis muudavad need suurepäraseks valikuks professionaalidele, tehnoloogiahuvilistele ja tavakasutajatele:

• Kiirus ja mitmekülgsus: kaasasolevate USB-C/USB 3.0 ja SATA kaablitega pakuvad need adapterid ületamatut andmeedastuskiirust olenemata sellest, kas ühendate need sülearvuti, lauaarvuti või isegi nutitelefoniga.
• Turvalisus: m.2 draivid on vastupidavad mehaanilistele vigastustele, mis teeb neist ideaalse lahenduse andmeedastuseks. Veelgi enam, võimalus draivi eemaldada ja otse emaplaadi m2 pistikupessa ühendada tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse.
• Mitmekülgsus: need taskud töötavad mitmesuguste seadmetega – alates Macbookidest, Windowsi ja Linuxi arvutitest kuni uusimate USB-C-pordiga nutitelefonideni.

Miks on m.2 SSD ümbrised ja pesad ideaalne valik?

Olenemata sellest, kas olete professionaal, kes vajab kiiret juurdepääsu suurele andmemahule või otsite lihtsalt usaldusväärset ja vastupidavat lahendust oma privaatsete failide salvestamiseks, on m.2 SATA SSD ümbrised ja pesad ideaalne valik.
• Varukoopiad: tänu meie adapteritele saate hõlpsasti luua oma andmetest varukoopiaid, tagades nende ohutuse peamise andmekandja rikke korral.
• Süsteemidevaheline ühilduvus: olenemata sellest, milline seade teil on, meie m.2 SSD-pesad ühilduvad paljude seadmetega, alates sülearvutitest kuni lauaarvutiteni ja lõpetades nutitelefonidega.

Meie poes pakume kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis vastavad kindlasti ka kõige nõudlikuma kasutaja ootustele. Kutsume teid tutvuma meie m.2 SATA SSD korpuste ja pesade pakkumisega!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl