kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Kas otsite oma kodu- või äriseadmete jaoks parima kvaliteediga adaptereid?
Olete jõudnud parimale aadressile. Zenwire.eu poes on teie jaoks lahendusi, mis toovad teile kindlasti palju kasu!

Mini Display Port HDMI-kaablid võimaldavad teil muuta mis tahes välise ekraani kodukinoks, kui ühendate arvuti selle seadme abil sellega. Saate vaadata filme Full HD-formaadis ja kodukinos täies helitugevuses. See on tingitud sellest, et selle adapteri maksimaalne võimalik helitugevus tagab kvaliteetse heli väliskuval. See kvaliteetne mini DisplayPort kaabli konverter muudab teie seadmete olemasolevad võimalused hämmastavalt. Sa sisened kõrgemale tasemele ning pildi ja heli kvaliteet üllatab sind kindlasti meeldivalt.

ADAPTER/KAABEL USB-C 3.1 TO DISPLAYPORT 4K 60HZ 1.8M on veel üks meie klientide soovitustest. Seda tüüpi adapter meeldib kindlasti MacBooki kasutajatele, kes võitlevad Wi-Fi hääbumise probleemiga, kui kaablid on ühendatud ilma sobiva plastikust korpuseta, et vältida häireid. Meie kaablitel on ABS plastikust kaablisõlme kaitse, et kõrvaldada häireid tekitav probleem.

Suurepärane, eks ole? Ja mida me veel klientidele pakume? Parim kaabli kvaliteet. Zenwire teeb iga pakutava seadme valmistamisel suuri jõupingutusi, nii et saate kindlustunde, et Zenwire'i toode, mida ostate, on alati kõrgeima kvaliteediga. Selline tähelepanu detailidele tagab, et Zenwire'i tooted ei ole mitte ainult tehniliselt suurepärased, vaid ka esteetiliselt meeldivad. Zenwire'i tooted on elegantsed igas detailis, tooted, mis võimaldavad teil eristuda rahvamassist.

Valikus on kõikvõimalikud komponendid selliste seadmete jaoks nagu arvutid, tahvelarvutid, sülearvutid ja nutitelefonid, mis on ka ülikerged võrreldes teiste ettevõtete vastavate toodetega. Miks on see oluline? Esiteks teeb see reisimise lihtsamaks, kui teil on vaja oma tarvikud kaasa võtta.

Zenwire.eu kutsub teid oma maailma. Meie pood võimaldab teil teha muudatusi, mis mõjutavad positiivselt teie töö- ja meelelahutuskogemust mobiil- ja lauaarvutite multimeediaseadmetes. Vaadake täna meie poes pakutavat laia valikut ja tehke oma tellimus. Kui teil on küsimusi, võtke palun ühendust meie spetsialistidega, kes vastavad teie küsimustele hea meelega.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl