kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

ETHERNET RJ45 KAABEL
Kui teil on vaja stabiilset ja kiiret internetiühendust, on Ethernet-kaablid just teie jaoks. RJ45-kaabli valimisel on seda parem, mida suurem on ülekandekiirus. Kiireim andmeedastusstandard on Gigabit Ethernet, mille andmeedastuskiirus on kuni 1000 Mbit/s. Pakume erineva pikkusega kaableid, nii et saate leida sobiva toote, mis vastab teie vajadustele.

Milleks on vaja võrgukaablit?
Võrgukaableid kasutatakse andmete ja teabe edastamiseks sülearvutite, printerite ja muude kontoriseadmete vahel. Stabiilne ühendus mängib samuti võtmerolli, kui mängitakse mänge konsoolis või arvutis. Ethernet-kaableid kasutatakse andmete ja teabe edastamiseks arvutite, printerite ja muude kontoriseadmete vahel. Stabiilne ühendus on oluline ka siis, kui mängite mänge konsoolis või arvutis. Võrgukaableid on saadaval eri pikkustega, nii et saate valida oma vajadustele sobiva toote. Enamikku populaarsetest Ethernet-kaablitüüpidest on testitud ühilduvuse osas selliste populaarsete kaubamärkidega nagu Apple, HP ja Dell. Meie kataloogist leiate laia valiku võrgukaableid. Meilt saate osta RJ45 Ethernet-kaablit kõige populaarsemates pikkustes. Kui otsite kõige suurema ülekandekiirusega kaablit, siis tasub investeerida meie kaablisse. Meie kauplus pakub Zenwire'i kaableid. Kui vajate lisateavet mõne siin näidatud toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeeninduse osakonnaga e-posti või telefoni teel.

Miks just Zenwire'i Ethernet-kaabel?
Kvaliteet, kvaliteet ja veel kord kvaliteet. Pidage meeles, et odavad kaablid võivad lisaks kehvadele ülekandeparameetritele põhjustada teie seadmetele korvamatuid kahjustusi. Mõnikord võib selline kaabel põhjustada ohtu otse teile kui kasutajale! Ärge pange ennast ohtu, ärge ohustage oma tervist. Ei tasu katsetada odavamate ja kahtlase kvaliteediga asendusainetega. Valige tõestatud lahendused, milleks on Zenwire.eu kaablid. Meie kvaliteeti on juba hinnanud paljud kliendid, kes pöörduvad innukalt tagasi meie veebipoodi ka teiste seadmete ostmiseks. Me ise oleme oma lahendusi edukalt kasutanud juba aastaid ja garanteerime teile tarnitud toodete kvaliteeti. Nii et kvaliteedi pärast ei pea muretsema - võite Zenwire'ile loota! Vaadake nüüd kogu poe valikut ja tehke oma tellimus. Kui teil on küsimusi, aitame teid hea meelega!

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl