kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

OPTILINE JUHTIMINE
Ilma CD/DVD-ajata üliõhukeste sülearvutite ajastul on USB-kaabli kaudu sülearvutiga või arvutiga ühendatavad välised põletid väga kasulikud. Ketta saab ühendada arvutiga USB 2.0 või USB 3.0 kaabli abil. Neid kasutatakse videote ja fotode salvestamiseks ja taasesitamiseks või mängude ja tarkvara installimiseks. Ostmisel kontrollige seadme pakutavat lugemis- ja kirjutamiskiirust. Oluline aspekt õige ketta valimisel on ka loetud andmete formaat, näiteks : DVD, CD või Blu-Ray.

Miks on optilise draivi parameetrid nii olulised?
Kui soovite näiteks mängida Blu-ray plaati, kuid teie sülearvutisse ei ole paigaldatud vastavat tarkvara, saate välise salvestaja abil sisu probleemideta vaadata. Seda seadet saate kasutada ka siis, kui teie arvutil ei ole optilist draivi või kui teil on vaja paigaldada tarkvara DVD/CD-disketilt. Siiski tasub meeles pidada, et sõit ei ole võrdne. Siinkohal peaksid optilise draivi tehnilised parameetrid teie valikul domineerima. Kõige olulisem neist on kiirus. Kujutage ette vanu kõvakettaid, mis olid sisse ehitatud sülearvutitesse või lauaarvutitesse. Plaatide põletamine võttis igavesti aega ja praeguse elutempo juures oleks selline lahendus täiesti ebaõnnestunud. Seepärast on tootjad tulnud välja, et rahuldada optilise draivi kasutajate vajadusi ja muuta kogu protsess palju tõhusamaks. Nüüd saate plaadi põletada vaid mõne hetkega. Kuid ärge laske end petta tühjadest lubadustest - valige hoolikalt ja lugege väga tähelepanelikult, mida drive pakub.

Zenwire'i välised CD/DVD ROM-ajamid
See on rohkem kui lihtsalt lubadused - meie Zenwire'i riistvara tõesti töötab kiiresti! Aga kui isegi sellest ei piisa, saame anda teile rahulolugarantii ja lubada sellisele kettale pikka kasutusiga, sest oleme selle kvaliteedis kindlad. Oleme spetsialiseerunud arvutiriistvarale, mis on loodud selleks, et muuta teie igapäevased arvutitööd lihtsamaks. Me kasutame oma lahendusi ka ise igapäevaselt, nii et tunneme iga pakutavat riistvara väga hästi. Siit ka meie usaldus Zenwire'i toodete usaldusväärsuse suhtes.

Küsimusi?
Vastame neile hea meelega ja aitame teil valida parima riistvara, mis vastab teie vajadustele ja muudab teie elu lihtsamaks. Võtke meiega ühendust, et saada kogu teavet müügilolevate seadmete kohta.

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl