kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

WEBCAM

Kui soovite edastada pilte vestluste ajal sellistes rakendustes nagu MS Teams, Zoom, Meet või Skype kõrgresolutsiooniga, valige Zenwire'i veebikaamerad. Nautige suurepärase kvaliteediga online-tundide, tundide või konverentside ajal. Veebikaamerad on mõeldud nii laua- kui ka sülearvutikasutajatele. Veebikaamera tasub omada, sest seda kasutatakse üha enam tööintervjuudel või videokonverentsidel ettevõtetes.


VEEBIKAAMERATE RESOLUTSIOON

Sõltuvalt veebikaamera mudelist võite arvestada Full HD või HD resolutsiooniga, stereomikrofoniga. Hoiduge madalamat resolutsiooni pakkuvatest mudelitest, näiteks 640 × 480. Need on tavaliselt vananenud seadmed, mis seisavad laovarude riiulitel. Kaaluge HD-kaamerat (resolutsiooniga 1280 × 720), kui teil on väikese ribalaiusega internetiühendus. Pidage meeles, et teie vaatajate jaoks on pildikvaliteet väga oluline, seega võimaldab õige veebikaamera teil oma intervjueeritavaga sujuvalt suhelda. Erinevat tüüpi veebitundide, loengute või esitluste läbiviimisel on pildikvaliteet äärmiselt oluline. Zenwire'i veebikaamera abil saate selle probleemiga seotud probleemid lõplikult lahendada.

VEEBIKAAMERATE LIHTNE KASUTAMINE

Meie pakutavaid seadmeid iseloomustab nende väga lihtne kasutamine. Veebikaamera on kasutusvalmis kohe, kui see on arvutiga ühendatud. Süsteem tunneb veebikaamera automaatselt ära ja installib vajalikud draiverid. Tegemist on nn "Plug&Play" lahendusega, mis ei nõua veebikaamera paigaldamisel lisatööd. Veebikaamera igapäevase kasutamise ajal hindate selle intuitiivset toimimist. See vähendab oluliselt veebikaamera seadistamiseks ja arvutiga ühendamiseks kuluvat aega, mis annab teile rohkem aega vestluseks valmistumiseks või isegi hommikukohvi valmistamiseks.

Zenwire pakub parimaid lahendusi teie käeulatuses.
Meie toodete kvaliteeti on juba aastaid hinnanud paljud kasutajad, kes on otsustanud osta oma seadmed just meilt. Zenwire pakub teile probleemivaba, lapsemeelset toimimist ja kvaliteeti, mida te teistelt tootjatelt ei leia. Iga toode, mis on saadaval meie Zenwire.eu poes, on ka meie spetsialistide poolt testitud. Nad kontrollivad seadmete parameetreid ja valivad välja ainult parimad, et te saaksite neist parima.

Kui teil on aga küsimusi selle või teiste toodete kohta - palun kirjutage või helistage! Meie nõustajad aitavad teil valida parimaid seadmeid ja tutvustavad teile uusimaid tooteid, mis muudavad teie igapäevast tööd teie seadmetega positiivselt.

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl