kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Öövalgusti on iga lastetoa oluline lisatarvik.
Seepärast peaksite valima öölambi, mis mitte ainult ei valgusta, vaid ka kaunistab. Meie kaugjuhitavad LED-öövalgustid on saadaval paljudes erinevates värvides. Kõik selleks, et teie laps tunneks end turvaliselt ja mugavalt. Need on valmistatud silikoonist, mis on ohutu materjal ja ei lase öölampidel puruneda, kui need maha kukuvad, need on ideaalsed lastele!

Miks vajavad lapsed öösel valgust?
Valgus tekitab lastes turvatunnet, muudab pimeda toa sõbralikuks ja kaotab laste hirmu voodi või riidekapi all peituvate koletiste ees. Silikoonist valmistatud LED-lambi pehme valgus võimaldab teil lõõgastuda ja aeglaselt uinuda. Lisaks võimaldab komplekti kuuluv kaugjuhtimispult reguleerida nii valguse intensiivsust kui ka sisselülitatava valguse värvi. Väärib märkimist, et teatud värvid aitavad teil uinuda, aga ka ärgata. Teatud värvid stimuleerivad aju tegutsema, samas kui teised panevad meid jälle rahunema ja lõõgastuma.
Meie valikus olevad lambid on vastus laste ja vanemate vajadustele. Need on saadaval loomade kujul, mis sobivad hästi lastetoa sisustusega. Need on valmistatud silikoonist, mis on teie lapsele täiesti ohutu, nii et isegi hammustamise korral on teie laps turvaline.

Kaasasolev pult võimaldab teil valgust kaugelt juhtida, nii et ei ole muret, et äratate taas kord oma lapse üles, kes komistab mänguasjade labürindis, püüdes jõuda sinna, kus see on üles seatud. Vajutage lihtsalt nuppu ja valgus kustub ning teie laps ei märka seda isegi unes.

Kuid suurim eelis on see, et seda saab laadida USB-kaabli kaudu. Lapsevanemad hindavad neid tuled, sest nad saavad neid igale poole kaasa võtta. Tuttav element kodus aitab lastel uues kohas (puhkusel, pere või sõprade juures) rahuneda ning loob tuttava ja turvalise keskkonna, kus ta saab magama jääda.

Lambid on meil saadaval põhimõttel "kes ees, see mees", nii et saate neid juba mõne päeva pärast kodus nautida. Me töötleme tellimusi iga päev, nii et võite olla kindel, et teie ost saabub silmapilguga.

Keskendume kvaliteedile - garanteerime teie rahulolu ostuga. Zenwire.eu on pood, millele võite alati loota. Tere tulemast!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl