kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Õige valik teie sülearvuti jaoks


Sülearvuti kandmiseks õige seljakoti valimine on ülioluline mitte ainult mugavuse, vaid eelkõige teie varustuse ohutuse tagamiseks. Meie pakkumises on erinevas suuruses ja värvitoonis sülearvuti seljakotid, mis on kohandatud erinevatele vajadustele.

• Optimaalsed mõõdud: meie kliendid otsivad sageli sülearvutitele sobivaid seljakotte, mille diagonaal on kuni 15,6 tolli. Enne ostu sooritamist tasub oma sülearvuti mõõdud hoolega üle vaadata, veendumaks, et valitud seljakott vastab Sinu ootustele.
• Erinevad värvid ja suurused: pakume erinevate värvide ja suurustega sülearvutite seljakotte , mis võimaldavad teil individuaalselt sobitada oma stiili ja vajadusi.
• Praktilisus igas detailis: Olenevalt mudelist on seljakotid varustatud erineva arvu lahtritega, mis võimaldab mugavalt paigutada ja hoida erinevaid esemeid.

Ohutus ja vastupidavus on esikohal

Sülearvuti eest hoolitsemine ei piirdu tavapäraste tarkvaravärskendustega. Nõuetekohane ladustamine ja transport on teie seadmete pika aja ideaalses seisukorras hoidmise võti.

• Tugevdatud õmblused ja veekindel materjal: Tänu nendele lahendustele on seljakott ülimalt vastupidav ja sisu niiskuse eest kaitstud ka vihmase ilmaga.
• Polsterdatud sisemus: seljakoti sees olev polüestervooder pakub sülearvutile täiendavat kaitset kriimustuste ja mehaaniliste vigastuste eest. Lisaks hõlbustab see sülearvuti sisse panemist ja seljakotist väljavõtmist.
• Topelttõmblukuga kinnis: see pole mitte ainult praktiline lahendus, vaid ka täiendav kaitse seljakoti juhusliku avanemise eest.

Sülearvuti seljakoti lisafunktsioonid kasutamise mugavuse tagamiseks

Meie pakutavad sülearvuti seljakotid pakuvad lisaks oma põhifunktsioonile mitmeid mugavusi, mis muudavad need kasutajatele veelgi atraktiivsemaks.

• Erakordne mahutavus: meie seljakotid pole mõeldud ainult sülearvuti kandmiseks. Tänu läbimõeldud disainile saab neid kasutada minikohvritena reisimisel, vajalike aksessuaaride ja riiete hoiustamisel.
• USB-port: sisseehitatud USB-port võimaldab ühendada välise toiteallika, näiteks toitepanga, mis on ülimalt kasulik pikemate reiside ajal või olukordades, kus seadmel on oht aku tühjaks saada.

Kutsume teid tutvuma meie laia sülearvuti seljakottide valikuga. Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, professionaal või uute tehnoloogiate entusiast, on meil midagi, mis vastab ideaalselt teie ootustele. Tänu neile on teie sülearvuti alati turvaline ja olete valmis igaks väljakutseks!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl