kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

AUTOLAADIJAD - LAADIMINE TEEL
Laadijad on kasulikud nii pere- kui ka ärireisidel. Need on hädavajalikud, kui seade, mis teid sihtkohta juhatab, tühjeneb. Autolaadija abil ei pea te muretsema telefoni energiataseme pärast. Meie valikus olevad mudelid sobivad nii sõiduautodele kui ka veoautodele. USB-autolaadijal on kõik ohutuks kasutamiseks vajalikud turvaelemendid.

KAS LAADIJA TÖÖTAB MINU TELEFONIGA?
Laadija valimisel pöörake tähelepanu laadimiskiirusele ja ühilduvusele oma seadmega. Meie valikus olevad autolaadijad on varustatud kiirlaadimisstandardiga Quick Charge. Lisaks on hea, kui laadijal on kaasas kaabel. Samuti on oluline, et autolaadija oleks valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Kui teie telefon toetab induktiivset laadimist, võite valida QI-laadijad.

Miks peaksite valima Zenwire'i autolaadija?
Eelkõige kvaliteedi tõttu, mida te ei leia kusagilt mujalt. Zenwire'i kiirlaadimisfunktsiooniga autolaadijad on valmistatud ülima hoolikusega ja pakuvad mugavuse täiesti uut mõõdet. Tootja on näinud palju vaeva, et laadija näeks välja puhas ja elegantne. Te ei pea enam muretsema oma auto sisemuse riknemise pärast. Meie laadijate eksklusiivne disain tagab sisustuse esteetilisuse säilimise. Lisaks pakub tootja teile garantiid, mis võimaldab teil seadme tööga seotud probleemide korral (kuigi seda praktiliselt kunagi ei juhtu) vahetada seade uue vastu või lasta see parandada.

See on ka suurepärane kingiidee olukorras, kus soovite kellelegi lähedasele inimesele midagi ainulaadset, kuid samas praktilist kinkida.
Nagu meie kogemus näitab, on laadimisfunktsiooniga autohoidjad muutumas üha populaarsemaks kingituseks lähedastele, kes veedavad palju aega rooli taga. Selline lahendus pakub kasutusohutust ja parandab ka sõidumugavust, mis mõjub positiivselt juhile! Pakend, milles laadija sisaldub, on elegantne, nii et te ei pea seda eset kingituseks pakkima.

Laske end üllatada nende lahenduste kvaliteedist ja visuaalsest väärtusest ning funktsionaalsusest!
Pea meeles, et saad ka ise kingitust teha ja need laadimisalused on ideaalne valik!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl