kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Induktsioonlaadijad, traadita, telefonide kiirlaadimine.
Induktsioonlaadija - võimaldab teil laadida oma telefoni juhtmevabalt, kiiresti ja mugavalt, nii et saate oma nutitelefoni laadida ilma seda ühendamata.

Induktiivne laadimine käivitub, kui ühilduv seade asetatakse traadita laadijale. QI-laadija sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad kasutada oma seadet laadimise ajal telefonikõnede tegemiseks, e-kirjade kirjutamiseks ja vastuvõtmiseks või tekstisõnumite saatmiseks.

Spetsiaalsed turvaelemendid kaitsevad seda ülekuumenemise või lühise eest. Meie laadijad saavutavad laadimiskiirused 10W, 15W ja 20W. Juhtmevaba laadija kasutamine soodustab aku optimaalset kasutamist. Selle tulemusel säilib aku kasutusiga. Kaasas on 0,5 m pikkune kaabel. Teie telefoni induktiivsed laadijad pakuvad kiirlaadimise võimalust (FAST CHARGE). Kui te ei tea, milline induktiivne laadija sobib. Meie traadita laadijad sobivad nii Apple'i, Samsungi, Xiaomi kui ka Huawei ja paljude teiste QI traadita laadimisega nutitelefonide jaoks.

Induktiivsed laadijad on üha populaarsem lahendus, mida tootjad kasutavad. Nende futuristlik disain ja ainulaadne tehnoloogia võimaldavad mugavust, mida ükski teine laadija ei ole kogu nende seadmete ajaloo jooksul saavutanud. Telefoni ja laadijat ühendava kaabli puudumine on kindlasti suur eelis, mis on nende seadmete peamine omadus, mida telefoni ostjad ajavad. Juhtmevaba laadimine on meie aja lahendus. Induktiivne laadija ise võimaldab seda esteetiliselt meeldivaks muuta näiteks laua- või öökapil.

Juhtmevabad laadijad on ka lahendus nutitelefonide kasutajate levinud probleemidele. Segadusse takerdunud kaablid, rebenenud laadimispesad, probleemid telefoni ühendamisel traditsioonilise kaabellaadijaga - hetkel, kui otsustate kasutada induktiivset laadija, kaovad need probleemid teie jaoks!

Loomulikult tasub mainida, et peaksite valima tõestatud tootjate laadijaid, millel on asjakohased kinnitused. Ainult sellised laadijad on ohutud teie seadmetele, aga ka teile. Kahtlased seadmed võivad põhjustada materiaalset kahju ja mõnikord isegi kehavigastusi. Vaadake meie pakkumist - me garanteerime parima kvaliteediga lahendused.

Vaata ka tooteid kategooriatest: võrgulaadijad, autolaadijad ja elektripangad ning laadimiskaablid.

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl