kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Kui otsite oma telefonile autohoidikut, millel on sisseehitatud induktiivne laadimine, on meil ideaalne toode.
Meie juhtmevaba laadimise autohoidik ühildub kõigi induktiivset laadimist toetavate telefonidega ja seda saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Selle autotelefoni hoidjaga ei pea sa enam kunagi muretsema aku kestvuse pärast!

Miks valida induktiivne laadija, mis on sisseehitatud autohoidikusse?
Sisseehitatud induktsioonlaadijaga autohoidik on suurepärane valik klientidele, kes soovivad laadida oma telefoni samal ajal sõidu ajal. Laadimine ei takista mingil moel näiteks navigatsioonifunktsioonide või vabakäe telefonikõnede kasutamist.

Autotelefoni hoidjad koos integreeritud juhtmeta laadimisalusega aitavad vähendada tähelepanu hajutamist ja pakuvad ohutumat kogemust teel. Induktiivsed autolaadijad on üks meie kõige populaarsemaid tooteid! Sisseehitatud induktiivse laadijaga autohoidikut on lihtne kasutada ja see hoiab teid sõidu ajal turvaliselt.

Kasutusvalmis komplekt, milles leiate juhtmevaba laadijaga autohoidiku, sisaldab poolakeelset kasutusjuhendit, toitejuhet USB-lt USB-C-le, väljalaskesüsteemi klambrit, mille abil saate toote paigaldada nähtavale õhuväravale, ning elegantset pakendit, mida võib kasutada ka kingituspakendina, kui soovite kellelegi sellist seadet kinkida.

Täiendavaks eeliseks on hoidiku kinnitus süsteem, mis aktiveeritakse telefoni tagakülje puudutamisega. Käepidemed pingutuvad ise, ilma et neid oleks vaja käsitsi reguleerida, kui olete seda sobivas kohas puudutanud.

Mis puutub kasutusse ise ja sellesse hoidikusse kinnitatud telefoni nurga või orientatsiooni seadistamisse, siis on tootja võtnud väljakutse vastu ja jätab teile palju erinevaid seadistusvõimalusi. Hoidik kallutab igas tasapinnas, nii et saate seda täiuslikult kohandada vastavalt oma vajadustele!

Tutvu nüüd induktiivse laadimisega telefonide autohoidikute valikuga ja telli kohe - me garanteerime sinu rahulolu ja usaldusväärse toimimise pikaks ajaks!

Kas otsite teisi sarnase kategooria tooteid? Meie pakkumine hõlmab ka laadijad, USB-kaablid, adapterid, pistikud, konverterid, keskused, dokkimisjaamad ja paljud muud elektroonikaseadmed, mis muudavad teie igapäevased tegevused lihtsamaks. Tutvu meie pakkumisega aadressil zenwire.eu. Oleme teie teenistuses!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl