kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Hingamisaparaadid - hoidke ennast ja teisi ohutult
Hingamisaparaat on seade, mis peaks olema igaühel. Alkoholianalüsaatori abil saate kontrollida, kas te võite sõita ohutult ja võtta vajalikke ettevaatusabinõusid. Meie alkomeetrid on kasulikud ka transpordiettevõtetele.

 

Universaalne hingamisaparaat
Kui te kaalute, millise hingamisanalüsaatori valimiseks peaksite kaaluma, kui palju soovite sellele kulutada. Meie poes olevate toodete puhul on meil väga hea hinnaga seadmed ja garanteerime kõrgeima kvaliteedi. Hingamisaparaadi valimisel kontrollige, kui palju on sellel suukorvi, me müüme ainult suukorvidega hingamisaparaate. Tänu teiste klientide arvustustele näete, kuidas meie tooted igapäevaselt toimivad. Tagame, et meie valikus olevad alkomeetrid annavad täpsed näitajad ja vastavad meie klientide kõrgeimatele ootustele.

 

BREATHALYSER TRANSPORDIETTEVÕTETE JAOKS
Samuti saab alkomeetriga kontrollida, kas transpordiettevõtte juht on enne tööle asumist alkoholi tarvitanud. Soovitame neid seadmeid kord kuus uuesti kalibreerida, et olla kindel, et need annavad täpseid tulemusi.

Kui olete mures kõigi ohutuse pärast ja kui soovite olla kindel, et te ei sõida alkoholijoobes, ostke alkomeetrid. See on väike investeering, mis annab teile meelerahu.

Mis puutub ohutusse, siis pole miski tähtsam kui teadmine, et teie ja teie ümber olevad inimesed on heades kätes. Seepärast usume, et iga juht peaks omama alkomeetrite mõõtjat. Selle abil saate tagada, et sõidate alla seadusliku piiri ning hoiate end ja teisi liiklejaid ohutult teedel.

Lisaks isiklikule kasutamisele on alkomeetrid suurepärased ka transpordiettevõtete jaoks. Alkoholianalüsaatori abil saavad tööandjad tagada, et nende juhid ei olnud enne rooli istumist alkoholi mõju all. See on oluline ettevaatusabinõu, mis aitab hoida töötajaid ja kliente turvaliselt.

Soovitame hingamisaparaati kord kuus uuesti kalibreerida, et tagada selle täpsus. Selle väikese investeeringuga saate tagada, et teie ja teie ümber olevad inimesed on teedel turvaliselt liikvel. Ostke oma hingamisaparaat kindlasti juba täna!

Zenwire'i kaubamärgiga hingamisanalüsaatoriga on tagatud täpne ja kvaliteetne toode. Nii kingitusena kui ka isiklikuks kasutamiseks mõeldud esemena teeb see hingamisaparaat kindlasti oma tööd ja muudab ohutuse taseme liikluses palju turvalisemaks. Tellige juba täna ja nautige selle funktsioone!

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl