kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

HDMI-kaablid
HDMI-kaablid on igapäevases kasutuses oluline element. Need mõjutavad näiteks visuaalset tajumist ja võivad teha vahet hea või halva kogemuse vahel seadmega.

HDMI KAABEL - MIDA OTSIDA OSTMISEL?
Me vajame HDMI-kaableid, et edastada videot ja heli monitoridele, teleritele ja telefonidele adapterite ja jaoturite abil. Ostmisel tasub kontrollida, millise pildiülekande standardiga on kaabel varustatud. Kullatud otstega kaablitele on iseloomulik suur ribalaius ja need tagavad suurepärase kvaliteediga ülekantava pildi ja heli. Õige kaabli valikul on oluline ka ehituskvaliteet. Tasub valida kaableid, mis toetavad 4k ja FULL HD resolutsiooni.

Miks on kvaliteetse kaabli valimine nii oluline?
Esimene asi, mida tuleks HDMI-kaabli ostmisel arvesse võtta, on selle pikkus. Mida pikem see on, seda tõenäolisemalt tekib signaalikadu või häireid, mis põhjustavad pildikvaliteediprobleeme. Kõik kaablid ei ole võrdsed ja mõned neist põhjustavad teadaolevalt signaalikadu ja häireid.

Lõpuks ei tohiks HDMI-kaabli ostmisel lähtuda ainult hinnast. Kuigi te ei pea kulutama varandust kõrgekvaliteedilise kaabli jaoks, ei ole odavaimad kaablid üldiselt hea valik. Ennekõike tasub tutvuda konkreetse kaabli tehniliste parameetritega ja kui teil puuduvad teadmised selles valdkonnas - küsige meie nõustajatelt, milline kaabel sobib teie individuaalsetele vajadustele. Kõrgem kaabli hind, millele järgneb kõrgem kvaliteet, on hea ja tark valik. Odavaima kaabli ostmine võib tuua kaasa pettumuse, nii et selles osas ei tasu paar kulda kokku hoida.

Zenwire tähistab parimat kvaliteeti mõistliku hinnaga.
Meie kliendid hindavad Zenwire'i tooteid just nende hinna ja kvaliteedi suhte tõttu. Meie toodete mõistlikud hinnad muudavad need taskukohaseks lahenduseks kõigile. Seega ei ole karta, et atraktiivne hind on seotud madalama tootekvaliteediga. Meie Zenwire.eu pood pakub ainult järeleproovitud tooteid, mida me kasutame edukalt iga päev oma kodudes ja ettevõtetes. Me garanteerime teie rahulolu oma ostuga ja oleme kindlad, et te hindate kõiki meie toodete omadusi.

Kui teil on küsimusi - palun võtke ühendust ühega meie nõustajatest.
Jagame teiega hea meelega viimaseid uudiseid elektroonikamaailmast ja aitame teil valida teie vajadustele sobivaid seadmeid.

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl