kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Zenwire sülearvutikotid. Ajatu disain ja mitmekülgsus.
Otsid mugavat võimalust oma sülearvuti kandmiseks ? Universaalne sülearvutikott võiks olla ideaalne lahendus ! Praktilised käepideme ja konksuga sülearvutikotid võimaldavad teil oma sülearvutit mugavalt kaasas kanda.

Sülearvuti koti mõõtmed
Paljude inimeste jaoks võib olla probleemiks õige suurusega sülearvutikoti valimine. Selle suuruse saab kindlaks teha, mõõtes selle laiust, pikkust ja paksust cm-des. Praktikas määravad tootjad selle suuruse aga tavaliselt kindlaks sülearvuti ekraani diagonaali pikkuse järgi, mis on esitatud tollides. Üks toll vastab 2,54 cm sülearvuti ekraani diagonaalile.

Seetõttu tasub täpsustada oma sülearvutikoti diagonaal, et leida täpselt sobiv koti (näiteks 15,6-tollised sülearvutikotid või 14-tollised sülearvutikotid). Kõige sagedamini leiate sülearvuti kotid mõõtmetega:

10,1" tolli sülearvuti kotid
sülearvutikotid sülearvutitele 11,1" tollile
sülearvutikotid sülearvutitele 13,3" tollile
sülearvutikotid sülearvutitele 14" tolli
sülearvutite kotid sülearvutitele 15,6" tollile
Sülearvutikotid sülearvutitele 17,3" tollile
ja paljud teised
Meeste või naiste sülearvutikott ? Keskendume mitmekülgsusele ja mitmekülgsusele
Keskendume mitmekülgsusele ja ajatule disainile, mis võimaldab kotti kasutada igal korral. Hall, hõbedane ja must sülearvutikott on suurepärase värvilahendusega, sest see sobib ideaalselt nii äri- kui ka igapäevase ja vabaaja stiiliga, mistõttu on see ideaalne valik kõigile! Tänu universaalsele disainile saab arvutikotti kasutada nii naiste kui ka meeste sülearvutikottina.

Nii on lihtne leida ümbris, mis sobib ideaalselt teie sülearvuti seadmega.

Sülearvuti kotid õlakinnitustega
Õlakinnitused suurendavad arvuti kandmise mugavust. See kasulik lisatarvik võimaldab teil riputada kohvri koos sülearvutiga õlale, et saaksite seda mugavamalt kaasas kanda. Käepidemega sülearvutikott suurendab veelgi selle kandmise mugavust.

Sülearvuti ümbris kaitseb teie sülearvutit kriimustuste ja kukkumisest põhjustatud kahjustuste eest. Kotid sobivad paljudele sülearvutitele Apple, Dell, Lenovo, Asus, Samsung, Acer.

Sülearvuti- ja dokumendikott
Sülearvuti kotid on suurepärane idee, et muuta reisimine lihtsamaks ja hoida sülearvuti eriti turvaliselt! Sülearvuti kohvri 15 6 abil ei ole võimalik mugavalt kaasas kanda mitte ainult sülearvutit, vaid ka dokumente, märkmeid, sülearvuti laadijat, telefone, raamatuid ja palju muid käepäraseid tarvikuid! See mugav sülearvuti kohver sobib hästi ka portfelliks !

Kahtlemata on oluline tegur, millele tuleb tähelepanu pöörata, sülearvutikoti lahtrite arv. Seetõttu pakub 3-kohaline sülearvutikott kindlasti palju ruumi ! Kui vajate veel rohkem ruumi lisatarvikute jaoks, siis võib sülearvuti seljakott olla teile kasulik.

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl