kassas kokkuvõttes: 0,00 €
  E-R 10.30-16
box

Kohaletoimetamine 2-5 tööpäeva jooksul.

car

Saate jälgimisnumbri.

calendar

Kaupade tagastamise eeskirjad 21 päeva jooksul

product-return

Tagastab ilma probleemideta kodumaisesse lattu.

awards

Ametlik Zenwire pood

credit-card

Turvalised ja mugavad maksed.

star

Osta ohutult. Me hoolitseme teie õiguste eest.

Üksikud laadimiskaablid
Turul on saadaval mitu erinevat tüüpi ühekordset laadimiskaablit. Kõige tavalisem tüüp on USB-mikro-USB-kaabel. Seda kaablit kasutatakse paljude erinevate mobiilseadmete, sealhulgas nutitelefonide, tahvelarvutite ja e-lugerite laadimiseks. Teine populaarne ühe laadimiskaabli tüüp on Lightning-ühendusega kaabel, mis on USB-kaabel. See on hädavajalik tarvik igas kodus, kontoris ja autos. Seda kasutatakse failide edastamiseks, kuid kõige sagedamini mobiilseadmete, näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite laadimiseks. USB-kaablite abil saate faile telefonist kiiresti arvutisse üle kanda. Samuti on hea mõte omada täiendavaid USB-kaableid, et teil oleks need alati käepärast ja aega kadunud kaabli otsimiseks. Pakume traadita laadimisseadmeid oma klientidele, kes soovivad oma telefoni laadida juhtmevabalt.

 

Millele peaksin tähelepanu pöörama telefoni jaoks kaabli ostmisel?
Kõige tähtsam on valida sobiv ühendaja. Pakume USB - Micro USB, USB - Lightning, USB - USB Type C kaableid. Pakume kaableid, mis toetavad kiirlaadimistehnoloogiat Quick Charge. Saadaval on ka muud variandid USB Type C - HDMI , DisplayPort - USB Type C. Samuti oluline Meie tooteid iseloomustab funktsionaalsus, vastupidavus ja esteetiline teostus. Väga populaarne valik on punutud USB-kaablid. See tagab, et kaablid ei takerdu ja neid on mugavam kasutada. Lisaks on punutud kaablid vastupidavamad kahjustustele.

Zenwire'i kaablid on valmistatud kvaliteetsetest metallidest valmistatud peenikestest põimingutest, millel on suur juhtivus ja vastupidavus kahjustustele. Need on turvalised kaablid, mis kaitsevad teie seadmeid vooluülekannete, vooluülekannete eest. Täiendavaks eeliseks on kiire andmeedastus - see funktsioon meeldib kindlasti neile, kes hoolivad kiirest andmeedastusest seadmete vahel.

Ükskõik, millise kaabli te valite, me garanteerime teile tippkvaliteediga tooted, mis kestavad aastaid. Nende tugev konstruktsioon tagab piisava kaitse ja säilitab funktsionaalsuse pikaks ajaks. Tutvu Zenwire'i valikuga juba täna ja tee oma elu lihtsamaks.

 

kõrge
Pood on eelvaaterežiimis
Vaadake saidi täisversiooni
Sklep internetowy Shoper.pl